Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne erőltesse...

Mit tegyek, hogy ne erőltesse rám a perverzióit?

Figyelt kérdés

Van 3 dolog az ágyban amit a barátom nagyon szeretne én pedig nagyon nem. Egyik az anál (ezt már csináltunk de akkor sem akartam, csak azért mentem bele mert féltem h elhagy ha nem teszem meg és szörnyű élmény volt, nem akarom újra átélni), másik a hármas (mi ketten +1 fiú), harmadik pedig az h küldözgessünk intim képeket.

Próbáltam vele sok féleképpen megbeszélni de már kifogytam az ötletekből. Ha szépen mondom meg se hallja, ha csúnyán akk 2 napig durcizik. Letud annyival, h "jó, akkor baszd fel magad" és utána nem ír nekem vissza, nem keres.


2022. dec. 12. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, te megtettél mindent ezzel kapcsolatban. Egy dolog marad: elengedni, mert ha nem az van amit ő akar, akkor jön a hiszti. Neked pedig nem kell tűrnöd az érzelmi zsarolást, hogy csak az a jó ami neki jó. Ha úgy vesszük, már az anál szexuális erőszak volt.
2022. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem hogy akararod ellenére bármit kéne tenned. Ezt a nyomorultat azonnal dobd ki.
2022. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki.
2022. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lapát!!
2022. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
87%
Szakíts azonnal!
2022. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Párod?!

Ez az aberrált alak soha nem szeretett téged. Van neked önbecsülésed?

2022. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal dobd ki ez nem normális. Főleg ha még nem is érti, hogy te nem szeretnéd. Holnap szépen csomogaljon össze és visszlát. Saját érdekedből. Mert te fogsz a végén szívni (és nem csak nemi betegségekkel hanem egy rakás mással is).
2022. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz közös jövőtök!
2022. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!