Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leírnátok hogy zajlik egy...

Leírnátok hogy zajlik egy napotok?

Figyelt kérdés

Egyre inkább fogalmazódik bennem az öngyilkosság gondolata. Nem lelem semmiben örömömet, az emberek körülöttem nem érdekelnek, és nem látom tovább értelmét, hogy átvészeljem a napokat. Ezért kíváncsi lennék, hogy normális embereknek hogyan telik egy napjuk, hétköznap és hétvégén, milyen örömöt találnak az életükben, hátha én is fel tudnám venni a fonalat újra. Előre is köszi.


22 / L


2010. okt. 1. 15:32
 1/7 anonim válasza:
Lehet fel kéne keresnek egy pszichológust,szerintem ez depresszió gyanús. Én az voltam! Állandóan sírtam és azon gondolkodtam h kéne meghalnom! Én hétköznaponként felkelek Iskola,hazajövök eszek,tanulok. Ennyi az egész hétköznap. Hétvégém pasimmal töltöm,próbálunk programokat csinálni és tanulok:S! Szerintem te is próbálj olyan dolgot keresni, ami nyugtat és barátokkal kimozdulni!
2010. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fél 6-kor kelek.Megcsinálom a reggeli dolgokat,elindulok suliba.Fél 4-re érek haza, 4-től tanulok általában 2-3 órán keresztül kis pihenőkkel.Ha végeztem akkor tv-zek,gépezek, aztán vacsorázok és elmegyek aludni.


Hétvége annyiban különbözik,hogy elmegyek bringázni,később kelek, többet kockulok.

Szóval,ha én az ilyen uncsi kis életemet nem akarom eldobni,akkor te miért akarnád?:)

2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam én is ilyen helyzetben.:SDe az öngyilkosságot felejtsd el örökre!!Általában 9órakor kelek,majd bemegyek dolgozni,pincérként dolgozom,nem könnyű szakma sok a "hülye,buta,nagyképű vendég"este 10körül végzem,igazán csak ezután lelem örömöm,ha itthon vagyok általában netezek,letöltök vmi jó filmet megnézem,barátaimmal msn-ezek stb.Másnap ha szabad vagyok felhívom vmelyik haverom,elmegyünk sétálni,megiszunk vmit,csajozunk,ismerkedünk.Van amikor elmegyünk focizni,kondizni.Annyi jó és szép dolog van az életben,ne legyél elszontyolodva,biztos vannak barátnőid/barátaid menjetek el valahova igyatok meg vmit,menjetek el sétálni,még ha elsőre unalmasnak is tünnek ezek a dolgok,adj esélyt magadnak hogy boldog légy.Rengeteg ember van aki nem leli örömét semmiben,unalmasak a napjaik,mégis élik az életüket,és kitudja mikor jön az életükbe vmi amitől jobb kedvük lesz,boldogabbak lesznek!Szóval fel a fejjel,és az ilyen hülyeségeket meg flejtsd el mint az öngyilkosság!!
2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Első, én is gondoltam már orvosra, de még megvárom mások válaszait is.

2010. okt. 1. 15:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Harmadik, köszönöm neked is a válaszod!
2010. okt. 1. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel felkelek, iskola. Hazajövök, akkor eszek, gépezek, tvzek. Meg kedvenc focicsapatom szurkolói oldalát nézem, ott kommentelgetek, beszélgetek a többi emberrel. Msn-re is felmegyek, meg ilyenek. Szóval hétköznap meg inkább délután itthon vagyok. Van amikor hétvégén is. Olyankor tv, F1, foci.:) Vagy valamelyik bnőmmel elmegyünk valahová, pl. ha vennie kell valamit, vagy ide-oda el kell mennie, akkor elhív, és megyünk. Vagy ha nekem, akkor én hívom el.

Vagy most nyáron így jó idő volt, akkor eljártam futni is. Jó dolog.

2010. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Suliba menet:

5:34-kor kelek felöltözöm stb

6:12-kor elindulok ottholról

6:23-kor felszállok a buszra ahol már vár az egyik barátnőm

7:30-kor leszállok a buszról

7:45-kor beérek az iskolába

Aztán:

13:25-ig vagyok álltalában az iskolában

14:45-ig várok a buszra vagy a barátnőmmel sétálunk

14:45-kor felszállunk a buszra

15:30-kor leszállok a buszról és bemegyek a boltba kakaóé

15:40-45-kor hazaérek és eszek

16:30-kor elkezdek tanulni

18:00-kor Túlélés törvényit nézek

19:00-kor zuhanyzok,vacsi stb.

20:00-kor mégegyszer áttekintem a házikat majd tv-zek

21:25-kor lefekszek aludni

Igy telik egy hétköznapi napom és minden percre pontosan :)kicsit már unalmas de ez van nálam ez a rendszer...

kivéve most mert ezen a héten nem mentem suliba mert beteg vagyok...és már egyhete nem ittam kakaót T.T

14/L

2010. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!