Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsőnap pozitív teszt rögtön...

Elsőnap pozitív teszt rögtön másodiknap negatív teszt????

Figyelt kérdés

Segítsetek tudom orvoshoz kellene mennem de sajnos már csak ünnepek után tud fogadni!

Viszont.. Szombat reggel csináltam egy Mono tesztet 10 napos terhességet ki mutat a tesztet rögtön pozitív lett .. viszont vasárnap igaz délután csináltam egy Xepil tesztet az negatív .. Hétfő reggel csináltam még egy Xepil tesztet az is negatív..

Kedd reggel csinálta megint egy Mono tesztet nagyon halvány pozitív ..

Fájdoggal elég sokszor sajnos a hasam alja mint ha meg akarna jönni.. Nemtudom hova tenni már ezt

Csajok valakinek ilyen tapasztalat?

Nagyon szeretném a babát!!!!!



2022. dec. 20. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta késik ?
2022. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14napja
2022. dec. 21. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp menj orvoshoz, nézze meg hogy milehet. Illetve van a hcg vérteszt ha van lehetőséged csináltass olyat.

Már egyértelmű pozitívat kellett volna kapnod.

2022. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj én férfiként irok de annó a sogorom feleségének a huga rögtön ment orvoshoz vizsgálás után el vetélt ha babát szerettnél szerintem várj még vele egy honapot


a páromnak is azt tanácsoltam első vizsgalat után volt pár vér csepp (2 szer is be dugta a páromnak a túkröt vagy amivel vizsgálja)

De a te döntésed

2022. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 es vagyok nem elijeszteni akartalak de csak a véleményem irtam
2022. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindekinek ! A mai nap meg jött ☹️
2022. dec. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!