Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni azokkal az...

Mit lehet kezdeni azokkal az apró ajándékokkal, amit kollegák, barátok hoznak az ő nyaralásukból?

Figyelt kérdés
Tehát, hűtőmágnesek, kagylók, kis ajándéktárgyak, ezekkel mit kezdjen az ember? Tegyek ki a hűtőmre egy olyan mágnest egy olyan országról, olyan településről, ahol soha nem is jártam? Tegyek ki az üveges vitrinembe olyan kis ajándéktárgyakat, amik nem is az én nyaralásomról vannak, nem is az én emlékeim, hanem csak úgy valakitől kaptam? Mi mit szokott kezdeni ezekkel az apróságokkal?

2022. dec. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég hűtőmágnesem, akkor felrakom rá, miért ne. Ha pedig abszolút szükségtelen tárgyról van szó, akkor továbbadom egy olyan ismerősömnek, aki szereti/gyűjti az ilyesmit. Legvégső esetben pedig kuka.
2022. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pl. hűtőmágnes gyűjtők, akik örülnek neki. Hirdetsd meg olyan helyen, ahol a kolléga nem látja, hogy meg akarsz szabadulni az ő ajándékától. Tehát, ha ő fenn van a faszbúkon, akkor ne ott, hanem itt pl. [link]
2022. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd bent az összeset a munkahelyen, ott ki tudod tenni íróasztalra, polcra, a mágnest a hűtőre. Ha ellopják, annál jobb.
2022. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szét-, ill. diszkréten ki szoktam dobálni ezeket a lomokat.
2022. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!