Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék foxposttal feladni...

Hogy tudnék foxposttal feladni egy csomagot?

Figyelt kérdés

Vinteden az egyik általam hirdetett terméket megvették. Ilyenkor kapok egy szállítási cimkét, avagy kódot, illetve oda volt írva, hogy adjam fel a legközelebbi Foxpost csomag átadási pontra. Eddig tiszta volt az egész, letöltöttem az alkalmazást, regisztráltam. Minden egyes videó, amit megnéztem, az első lépés az az, hogy készítsen elő a csomagot. Viszont a csomag előkészítésben nekem meg kellene adnom azt, hogy hova küldjem a csomagot. Viszont én ezt nem tudom. Csak egy kódot kaptam, és kerestem, hogy esetleg van e olyan opció, hogy én azt a kódot beírom valahova, de nincsen. A csomag előkészítésnél azt is meg kell adni, hogy milyen méretű csomagot szeretnék feladni, ezáltal bomlik különböző árakra méretük szerint. Kiírja a végösszeget, hogy nekem mennyit kéne fizetnem magáért, a csomag feladásért, viszont én úgy tudom, hogy magát a csomag szállítását a vevő fizeti.

Sosem adtam még fel packetán kívül semmilyen formában csomagot, így szeretnék segítséget kérni, hogyan is működik ez. Mert ahhoz, hogy én azt a csomagot feladjam, élő kell készítenem, de akkor a vinteden kapott kóddal mit kezdjek? Válaszokat előre is köszönöm.



2022. dec. 28. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A foxpost weboldalán fekete-fehéren le van írva hogyan kell csomagot feladni.
2022. dec. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fárasztó96 ***** válasza:
Szerintem a foxpostos leírással foglalkozz. Van egy "beszedendő összeg 0Ft" rublika amibe gondolom a feladási/utánvéti díjat kell beirni. Amúgy ügyfélszolgálatra irj rá, ők tudnak biztosat.
2022. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Vintedet, de feltételezem, a kódot csak az oldal tudja kezelni, tehát vagy a saját csomagküldőjükkel küldöd ( [link] ), vagy elkéred a vevőtől a címet.
2022. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!