Bolha? Kiirtása?

Figyelt kérdés

Sajnos sikerült behoznom a lakàsba a bolhát,ettetem egy kóbor kiscicát mèg az ölembe is felvettem ès valószinű akkor törtènhetett, másra nem tudok gondolni mert nincs háziállatunk.


Körülbelül 1 hete lehet bent, mert a csípések koràbban megjelentek rajtam, ès csak sokkal kèsőbb vettük èszre mikor egyet közelebbről megnèztünk, gondolni sem mertünk volna rà... èrdekes módon csak engem csípnek meg, a làbam, hàtam ès hasam környèkèn pirosos, duzzanatok jelentek meg amelyek isszonyúan viszkető ès ègető erzèst ad.


Az èrdekelne, hogy hàny hèt kell ahhoz hogy sikeresen kiirtsuk az egèszet, sajnos nem tudom menyire lehet elterjedve , de ha az segít egyszerre nègyet is levettem a lábamról miután lelèptem az ágyról...undoritó....

Ès a földön làttam màr pattogni pàrat, vettünk szert ès már 3 napja kezeljük, felmosunk, porszivózunk, törölgetünk, áthuzzuk a huzatokat , és használjuk a szert DE még mindig van ....


Tapasztalatok érdekelnének.


2023. jan. 7. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben ezt találtam...


[link]


Javaslom, olvasd el, hátha találsz benne olyat, amit hasznosnak, alkalmazhatónak vélsz!

2023. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp elolvasom. 😊
2023. jan. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!