Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet adni postán csomagot...

Kolbaszkarika kérdése:

Fel lehet adni postán csomagot más nevében?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kérdezi, hogy te ki vagy.
2023. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"Senki nem kérdezi, hogy te ki vagy."

Ez igaz, ha viszont a címzett valami miatt nem veszi át a csomagot, oda küldik vissza, ami a feladó cím. Ha a feladó cím fiktív, akkor a csomag - ilyen esetben - bukó.

2023. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2023. jan. 10. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valami sértő dolgozt adsz fel más nevében valakinek a címére, s az illető nem tud róla, hogy feladóként az ő neve szerepel, akkor az visszaélésnek számít, komoly bajba kerülhetsz.
2023. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Lehet tévesen értelmeztem a kérdést, de attól még amit ott írtam, igaz.

Feladáskor nem ellenőrzik, ki aki intézi.

Én úgy értettem, hogy más helyett viszed, nem úgy, hogy a másik tudta nélkül. Abból komoly bajod lehet, attól függően, hogy milyen következményei lesznek. Egy jóíző nevetéstől sokéves börtönig minden előfordultat.

2023. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!