Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miele Szárítógép Novatronic...

Miele Szárítógép Novatronic T495C eddig szépen szárított, most szét szedtem ki takarítottam összeraktam de ha picit vizesebb a ruha akkor le vágja a fírelét, néha a programnál a burkolat párás, valószínű hogy zárlatos lett? Vagy a tömítés már rossz

Figyelt kérdés
Lenne? Mert amikor kevés ruha van és viszonylag nem vizes akkor szépen fut a program nem bassza le, hogy tudnám újra tömíteni? Fbs el ? Vagy mi jó erre?

2023. jan. 14. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy alapos tisztításra lenne szüksége, mert a finom szöszök megülnek a fűtésben és a nedvességet magába szívja. Ha szerencséd van, akkor ez megoldja, ha nincs, akkor alkatrész csere lesz a vége. Nekem a fűtés okozott ugyanilyen problémát, de annak az ára horror.
2023. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!