Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fordítót használtam a német...

Fordítót használtam a német dolgozatomnál és észrevettek egészen biztosan elvesztettem a tanárom bizalmát és a saját lelkem sem bír nyugodni esetleg valami tipp hogy nyerjem vissza a bizalmát vagy mit tegyek? ( a story lent)

Figyelt kérdés
A könyvtárba írhattam újra ezt a dolgozatot de az utolsó mondatnál amikor a fordítót használtam észrevették. Egyből lefagytam es remegtem úgy megijedtem. Majd a tanár elvette es azt mondta hogy ezt nem tudja leosztályozni. Es valami olyat is mondott hogy ezzel a bizalma felem nem lesz meg vagy hasonló nem teljesen így mondta csak olyan sokkos állapotot éreztem hogy nem maradt meg teljesen a mondandója. Majd később egy órával utána kihívott hogy két választásom van hogy beir egy 1-est vagy holnap es teljesen más temaju fogalmazást meg írhatok. Nyilván az utóbbit választottam es bocsánatot kertem és megköszöntem ezt a lehetőséget sőt már amikor észrevett is! Nagyon rosszul érzem magam ès 2 órája csak ezen ràgodom és nézem a tippeket de nem sikerül nyugodnom. Plusz még hogy holnap akár màr màs tanárok vagy diákok meg tudhatják nem tud megnyugvást adni;( főleg hogy holnap a tanterembe írom meg óra közbe úgyhogy mindenki latja hogy újraírom es felek estelge nem e hozza fel témának vagy nem e kérdeznék utána mások nagyon sajnálom hogy elvesztettem a bizalmat ha így van.

#dolgozat #puskázás #Tanár bizalma #Dolgozat ujraîrása
2023. jan. 16. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kell annyira mellre szívni. Adott még egy esélyt, hogy javíts. Megírod, és minden rendben lesz.

Nem ír be rossz jegyet.

2023. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de a lelkiismeretem és a tanár véleménye mégis csak nyugtalanit plusz hogy mások is megtudják.
2023. jan. 16. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Minek puskázik az akinek nincs hozzá idegrendszere?

Abban már most biztos lehetsz, hogy mindenki tudni fogja. Vagy szerinted senki nem fogja megkérdezni, Pistike miért ír dolgozatot miközben mi mást csinálunk?

Az élet ilyen, inkább most tanuld meg mint később: aki csal, az könnyen lebukik. És aki egyszer lebukik, az nagyon nehezen tudja a bizalmat újra felépíteni - ha egyáltalán.

2023. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nagyon nagyon sajnálom hogy ez történt veled! Ha ilyet mondana nekem az én német tanárom helybe sírva fakadnék és hetekig nem tudnám kiheverni mert ő a kedvenc tanárom :(

Csak azt akartam mondani, hogy nagyon erős vagy, és meg tudod csinálni. Mint ahogy az első kollégánk írta, nem kell elkeseredni, adott neked lehetőséget, tudsz javítani.

Nagyon szurkolok neked.

2023. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia nagyon köszönöm szerintem sikerült már kevesebbet gondolnom az esetre és nagyon köszönöm amiket írtál rettentően kedvees vagy. És szerintem egészen jófej velem továbbra ;)
2023. febr. 9. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

És a dolgozat milyen lett a múltkor? Jól sikerült?


#1. válaszoló vagyok.

2023. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!