Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy a munkahelyen a testalkatod miatt megszégyenítettek?

Figyelt kérdés
Ügyfélkiszolgálással foglalkozom, ahol az egyik ügyfél neje panaszt tett, mert a férje megnézett engem (esetleg hazafele megjegyzést is tett rám). A közvetlen vezetőm megvédett, elmondta, hogy ő nem gondolja így és nehogy változtassak valamin. A vezetőm vezetőjéhez is eljutott ez, aki egy nagyobb értekezleten több kollégám előtt elmondta, hogy kaptunk egy panaszt, és emiatt kéri, hogy a csinosabb dolgozók ne vegyenek fel testhez álló felsőket, szoknyát, stb és engem kiemelt, hogy a mellem miatt ne vegyek fel egyáltalán dekoltázzsal rendelkező felsőt. Én egyáltalán nem gondolom, hogy kifogásolható lenne a munka ruhám, így télen pedig szinte csak kötött pulcsiban és garbós felsőkben járok. Az, hogy minden kollégám előtt így ki lett emelve a testi adottságom, engem nagyon rosszul érint, és megalázónak éreztem, mert nem tehetek arról, hogy olyan a testem amilyen. Ti mit gondoltok erről? Túlreagálom vagy jogosan érzem azt, hogy a testalkatom miatt nem szabad rosszul éreznem magam? Hogyan mondjam el a vezetőnek, hogy ez az eset rosszul érintett?

2023. jan. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd ezt annyira fel, a testalkatod miatt nem kell h ezt gaznak érezd.

Mi mikor anno hotsessek voltunk, egy fiatal srác volt az egyik főnök, bár mi ritkán dolgoztunk vele, de akiket ő vett fel mindenki ilyen gyönyörű, jól kinéző lányok meg fullos pasik, mikor meg a mi csapatunkal kellett dolgoznia folyamatosan megalázott minket, belekötött a ruhánkba, meg egyszer a cipőmbe is hogy ez túl olcsó, ő otthonra se vénen fel stb.


Van ahol számít hogy nézel ki, de van hogy a főnökök túltolják. Azóta ez a fiatal srác, aki amúgy tök hülye, a pénzszóráson, bulizáson, meg a kávézgatáson kívül semmihez sem ért Területi igazgató lett :D Gondolhatod mi mehet most ott 😀😂


Szerintem amit te leírtál azt bóknak vedd!

2023. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább jelentsd fel, ehhez ugyanis semmi joga sem volt
2023. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam ilyen esettel.

Angliában ilyen nem fordulhat elő.

2023. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!