Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Támasztjam alá képpekkel a...

Támasztjam alá képpekkel a történetet amit írok?

Figyelt kérdés
Halihó,egy apokalipszról szóló történetet írok,ám mikor történetet írok felmerűl bennem az a kérdés hogy rakjak e bele képeket pl: szereplőkről. Ez jó ötlet lenne? Vagy maradjak inkább a szövegnél,wattpadon írok de jobban szeretem ha maga az olvasó tisztában van vele hogy hogyan is néz ki a karakter.De ha mégis nem kéne bele raknom képeket,akkor tudna valaki tanácsot adni afelől hogy miképpen írjam körbe a főszereplőt,tehát hogy hogyan is kezdjem? Vagy hogy vágjak bele? Mert nyílvan az ő szemszögéből írodik,de magát hogy írjam le? Vagy mikor szükséges? Mert egy háttér szereplőt simán megy körűl írni ha találkoznak a főszereplővel.Bocsánat a hosszú megjegyzésért de igazán érdekel a tanácsotok, előre is köszönöm

2023. jan. 18. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Hmmm...

neked talán jobb lenne képregényt írni.

Lehetőleg szöveg nélkül.

Amúgy próbáld ki mindkettőt, és amelyik jobb, az mehet.

2023. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen próbálkoztam ezzel is,és őszinten az első oldalig jutottam,bár ez egy manga volt,de sajnos meguntam,ám azért még gondolkodom rajta,mert imádok rajzolni,köszönöm
2023. jan. 18. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen vessél be helyesírás ellenőrzőt is, és később, ha már kiadónak írsz, akkor legyen lektor is.
2023. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nem tudom hogy ezt bántásnak vegyem vagy tanácsnak,minden esetre köszi :') "anonim 3"
2023. jan. 18. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Inkább tanácsnak.

Remélem, hogy nem vagy troll... de ha mégis, és valaki olvassa ezt, akkor neki is ezt mondom.

Amúgy a 4. válaszodban 4 hiba volt, tudsz róla?

Ha írni kezdesz, ezek nem lehetnek benne.

Ha pedig rajzolsz, azt kiteheted itt is a művészeti oldalra, aztán jól megkritizálják majd.

2023. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves anonim 5,örülök a te tanácsodnak is.De tudod van olyan ha "ha nem tudsz semmi jót mondani akkor inkább meg se szólalj" sajnálom ha hibát találtál a 4. válaszomban,de én csak tanácsokat kértem nem pedig kritikákat.És van annyi eszem hogy a műveimet nem pakolom ki holmi oldalakra..
2023. jan. 19. 00:02
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell kép csak leírás, bízd a többit a fantáziára meg azokra akik megfilmesítik :-)
2023. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 A Wattpad is "holmi oldal".
2023. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Anonim 7" értem,átgondolom és köszönöm :)

"Anonim 8" A wattpadon általában írni szoktak,nem pedig rajzokat feltölteni..

2023. jan. 19. 00:24
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

"A wattpadon általában írni szoktak,nem pedig rajzokat feltölteni."

Te viszont nem tudsz írni.

Teszek rá, hogy képes vagy-e ezt tanácsként elfogadni vagy megsértődsz rajta. Katasztrofális, borzalmas, rettenetes az, ahogyan írsz. Szégyellem magam helyetted is, mert amit produkálsz, az a magyar nyelv meggyalázása.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: egy jó író képek (különösen az internetről összelopkodott képek) nélkül is be tudja mutatni a karaktereit. Itt kezdődik a tudás.

2023. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!