Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vidék!Nem lakó pihenő övezet,...

Vidék!Nem lakó pihenő övezet, nem zavartam senkit, kB 3p-re álltam volna meg, volt egy kapubejáró, figyeltem hogy véletlenül se álljak oda, bár az autó mellett voltam. Az előttem parkoló autótól kB 40 centire álltam meg. Mögötte több méter volt. ?

Figyelt kérdés

KB 2 perc múlva kinyitja az ingatlan tulajdonosa az ablakot az emeletről, és normálisan megkerdezi hogy hozzájuk jöttem-e?!

Mondtam hogy nem, de mindjárt megyek is, kifogaskent annyit mondtam hogy várok valakire.

Majd vállalhatatlan stílusban elkezdett magyarázni hogy én ott ne parkoljak, mert majd jön a lánya és nem fog tudni beállni. ( kapubejáró után álltam meg pár méterrel)

Mondtam hogy oké, mindjárt megyek csak várok valakire..

Majd szintén folytatta, meg olyanokat mondott hogy jó hogy nem gurultam át a kocsin, mert 10 méterről a fák takarásából ő megmondja hány centire állok meg..

Aztán kicsit elgurult a gyógyszer nálam is, és mondtam hogy kozterulet, meg ne bazdmegoljon stb..

Felcsesztem magam, aztán egy másik kis utcán ahol senki nem szólt hogy megalltam 5p-re,kiszalltam a kocsiból addig, de mellette voltam..

Majd jött egy kocsi, és nekiállt hepciáskodni hogy hogy beszélhetek vele így, meg lejelenti a kocsimat meg ilyenek, mondtam hogy nyugodtan, rendszam, biztosítás minden rendben vele amúgy.

Kérdés, ezért feljelenthet?

Tudtommal közterület


2023. jan. 25. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Közterület és ha tábla nem tiltja megállhatsz. Még a kapuban is, ha a kocsiban ülsz!!! Mert akkor persze bármikor el tudsz állni.


Bizonyitéka nem lesz, meg nem hinném hogy ilyen piti dologgal foglalkozna bár kis városban sok az unatkozó ember..

2023. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, ha jelentene is, és nem álltál rossz helyen tényleg, akkor semmi bizonyitéka nincs is, max kinevetik a rendőrségen.
2023. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Direkt a kapubejáró után akartam megallni, hogy ne zavarjak senkit, bár ha álltak is volna ki, azalatt a 3-4p alatt, egy elnézéskérés egy 20mp alatt lementem volna egyből.. Járdára nem álltam, forgalmat nem akadályoztam..

Azert elég érdekes emberek vannak :D

2023. jan. 25. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi szomszédunk is ilyen. Jelentsen fel. Én már többször mondtam neki, meg a vendégeimnek is, ha a szomszéd jön ezzel mondják neki, hogy "jelentsen fel, állok elébe". Erre elhalgat, elkullog, mert feljelenteni ugyse fog, mert tudja, hogy értelmetlen. Sima elmebeteg. Nem kell vele foglalkozni.
2023. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!