Foxpost feladás?

Figyelt kérdés
Most vették meg először egy termékemet vinteden és fel szeretném adni foxposton, de nincs címke amit kinyomtathatnék és ráragaszthatnék a becsomagolt termékre. A vevő megvásárolta a címkét és ha jól tudom pl packeta-nal bediktálod a kódot és kinyomtatják neked a címkét. A környékemen lévő foxpostoknál viszont nem látok erre annyira lehetőséget. Azt értem, hogy leviszem és kinyitom a boxot a kóddal, de akkor a címke hogyan lesz meg? Ezek itt csak boxok magukban, hova kéne bediktálni?

2023. jan. 25. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Cimke csak a hazhoz szallitott csomagra kell, ezert feltetelezem hogy a vevo hazhozszallitassal keri a csomagot - es nem automatabol szeretne atvenni.


Ilyenkor ket megoldas letezik:


1) neked kell otthon kinyomtatnod a cimket, raragasztod a csomagra es ugy rakod be az automataba. A nyomtatasban a Foxpost nem tud segiteni, magadnak kell megoldani.


2) Amikor a csomagodat a feladas elott regisztralod a foxpost.hu-n, akkor bejelolod, hogy szeretned, ha a cimket a futar nyomtatna ki, aki majd kiveszi az automatabol a csomagodat. Ekkor a szallitas parszaz forinttal tobb lesz, de te cimke nelkul el tudod helyezni a csomagot az automataban. Az automata ebben az esetben a feladasi koddal nyilik.


Vevod valoszinuleg nem “vasarolt” cimket, mert a feladas dijat te fogod fizetni az automatanal. Tehat vagy kinyomtatod a cimket es feladod ugy, vagy regisztralsz egy csomagot oly modon, hogy parszaz forintos extra arert kered, hogy a futar cimkezze fel a csomagot es feladod ugy.

2023. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
foxpost esetében vagy otthony nyomtatod, vagy beikszeled hogy a foxpost intézze a címkenyomtatát. Ekkor bedobod az automatáva címke nélkül a csomagot és ennyi, nincs több dolgot, majd ők ráragasztják.
2023. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. A vinted nekem azt írja, hogy nekem semmit nem kell kinyomtatnom, és a futár majd rárakja a szükséges címkét. Illetve most találtam egy részt ahol pedig azt írják, hogy a vevő fedezi a szállítási költséget és pl mint itt a foxpostnál nem használható előre fizetett címke. Ezért feltételezem hogy amikor leadom, fizetnem kell érte pár száz forintot címke nélkül és mivel azt írták, ezt később visszakapom a járó pénzzel együtt.
2023. jan. 26. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Belinkelned ezeket a “talalt” oldalakat?
2023. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Foxposthoz sem kell semmit nyomtatni se beikszelni, vinteden keresztül ugyanúgy működik mint a packetánál, beírod a kódot és majd amikor lecsippantják rákerül a címke. Semmi dolgod azon kívül hogy beteszed a rekeszbe.
2023. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, végül hogy sikerült megoldanod? Most én is ilyen helyzetben vagyok!
2023. febr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, le van írva mit kell csinálni. Oda mész a foxposthoz, beütöt a vintedes kódot, beteszed a csomagot és kész. NEM KELL fizetni. A vevő magának fizette a feladást.
2023. febr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!