Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Sugár moziban diákkén...

Milyen a Sugár moziban diákként dolgozni?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Milyen a légkör, milyen pozíciókat lehet betölteni, mennyit lehet illetve kell dolgozni, mennyi a fizetés, mennyire rugalmas? Igazából minden érdekel, nem merek belevágni.

18 éves elmúltam, nappali tagozatos egyetemista vagyok



2023. jan. 27. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Módosítok a kérdésen: A westend cinema city illetve a corvin is érdekelne.
2023. jan. 27. 18:38
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tök jó meló, gyakran járok moziba, segítenek egymásnak. Igaz,azért látni fáradt tagokat is, de ez a munkával jár.
2023. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A cinema cityről tudok nyilatkozni (bár nem a westendben vagyok, de hátha segít valamit így is)

Az órabérek és a pozíciók a következők:

- Jegykezelő, pénztáros 1510 ft

- Büfé, kávézó, (vip - bár ez nincs a westendben) 1695 ft

Este 6 után pedig 30%-kal több.


Jegykezelőként, a jegyeket kell ellenőrizned, ellenőrizni a termeket, meg a vetítések után takarítani

Pénztárosként jegyeket kell eladni

Büfésként pedig a büfés termékeket kell árulni, popcornt sütni, a nachost kitölteni a tálcákra stb


A pozíciót valamennyire te választod, nálunk az interjún megkérdezték, hogy melyik érdekelne és szerintem mindenki oda került ahova szeretett volna. Természetesen nem csak egy pozícióban dolgozhatsz, hanem több helyre is betanulhatsz, akár később is.

Később akár előrelépési lehetőség is van, lehetsz supervisor, de a managerek is diákmunkásként kezdték.


A beosztás elég rugalmas, egy hétre előre kell leadni, és hivatalosan heti 20 órát várnak el, és azt, hogy minimum 1 hétvégi napon (péntek, szombat vagy vasárnap) is ráérj. Ha esetleg 1-2-szer nem érsz rá így, az nem szokott gondot jelenteni, csak szólni kell róla.

Az, hogy mennyi műszakot kapsz meg ténylegesen attól is függ, hogy éppen mekkora a forgalom, és mennyi dolgozóra van szükség.

Hivatalosan heti max 5 napot lehet dolgozni, egy nap pedig max 12 órát. Ez utóbbit nálunk nagyon betartják, percre pontosan ki kell csekkolni ilyenkor, viszont a heti 5 napra forgalmasabb időszakokban nem annyira figyelnek, dolgozhatsz többet is - de természetesen nem kényszerítenek rá.


Így hogy nem a westendben dolgozok a legkörről nem igazán tudok nyilatkozni, de gondolom ott is fiatalokból áll a csapat, úgyhogy nem hinném hogy ilyen szempontból gondok lennének. Azt viszont gondold át, hogy a westend nem a legjobb hírű hely, szerintem ott nagyobb eséllyel fordulnak elő problémásabb nézők, úgyhogy ha egyébként szimpatikus a cc és van másik ami számodra egyszerűen elérhető helyen van (pl. 4-6 vonalán Mammut vagy Allee, M3 vonalán Duna pláza) lehet érdemes lenne azt is megnézni, ha kicsit nyugisabb helyet szeretnél.

2023. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes választ!
2023. jan. 30. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!