Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eddig nem kaptam csomagszám...

Ha eddig nem kaptam csomagszámról szóló emailt, hogy figyelhessem hol jár a megrendelt csomagom, akkor már csak holnap várható a szállítás?

Figyelt kérdés

Emagról rendeltem, sajnos csak házhoz lehetett. Eredetileg 2 egymást követő nap volt megadva szállítási időnek. Mivel semmi pontosabb infót nem kaptam, kivettem ezt a 2 szabadnapot, mert fontos a rendelés.

Ma van az egyik, lassan már 10 óra és még csomagszámot sem kaptam hogy érdeklődni tudjak, merre jár a csomag/ figyelni az aktuális helyzetét. Ez azt jelenti hogy már csak holnap várható a megrendelés?



2023. jan. 31. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon érdeklődj.
2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kit hívjak? Az emag már átadta a csomagot, ott annyit mondtak, hogy innentől a futárcég dolga, csomagszám nélkül viszont nem tudnak segíteni, hogy hol van a megrendelés.
2023. jan. 31. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A szállító nevet tudod központi irodáját próbáld meg
2023. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hívtam őket is. Közölte egy nő, hogy Csomagszám nélkül amit ugye nem kaptam, így nem tudnak segíteni, majd rám csapta a telefont.
2023. jan. 31. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!