Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen LL könyveket ajánlotok?

Milyen LL könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mert olvastam már az SzJG-t és a Bexit is, de nem igazán tudom hogy a sok közül mi következzen. Inkább olvassam az IOV-ot és utána következzenek az egyrészesek(pl. Akkor szakítsunk, Mindig karácsony)?

És légyszi indokoljátok is meg, hogy miért azt, és hogy neked mennyire tetszett (?/5). Előre is köszi mindenkinek a segítséget!



2023. febr. 3. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
KAF
2023. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, elmondanád a teljes nevét?
2023. febr. 3. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem először olvasd el az iov első trilógiát, utána az egyrészeseket, utána a második trilógiát, hogy jobban elkülönüljön

Én a helyedben a könyvek között tartanék egy-egy kis szünetet, hogy több időd legyen mindegyikről ábrándozni.

Ezeket fiatalabb koromban olvastam(kb.12-14)

Iov/1.trilógia kiütné a skálát

Bexi kiütné a skálát

Szjg 5/5

Akkor szakítsunk 4/5

Bábel4/5

Ezeket meg már akkor olvastam, amikor kicsit kinőttem belőlük, ezért nem biztos, hogy hasznos az értékelésem(15-16):

Mindig karácsony 3/5

Iov/2 1/5( azóta sem bírtam végigolvasni)

2023. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2023. febr. 3. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Én az IOVot olvastam, az nagyon jó. Mindenképpen ajánlanám
2023. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Én először olvastam a SzJG-t aztán a Bábelt, bexit utána pedig az iovokat. Szerintem mindegy a sorrend, amilyen témához kedved van :) mondjuk én az Akkor szakítsunk-ot, Mindig karácsony-t, Randomot későbbre hagynám, az szerintem idősebb korban is jobb.

Jó olvasást!

2023. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
84%
Szia! Nekem eddig az összes tetszett (a Közhelyek-et még nem olvastam) szóval én ajánlom mindet :D azt meg hogy milyen sorrendben az kb mindegy, én például szeretem az évszakhoz passzoló könyvet olvasni. Karácsony előtt a Mindig Karácsony-t, szilveszter előtt az Akkor szakítsunk-ot, nyári szünet alatt az IOV-okat, és így tovább :)
2023. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
80%
Nekem a közhelyek a favorit
2023. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem a Bábel a legolvashatóbb könyve. Igaz hogy nem 12 éves fejjel olvastam tőle, de nekem a legjobban az tetszett. Sajnos több másik műve erősen klisés, a Bexit letettem. Az "Akkor szakítsunk"-ról hallva a vélenyeket, neki se kezdek
2023. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
41%

Ja és a pontozás lemaradt:

Szjg 5/3-4 között

Bexi 5/3

Bábel 5/4,5


#9

2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!