Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom hogy nem normàlis de...

Tudom hogy nem normàlis de mitől lehet?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon keveset iszok, ez tagadhatatlan.(sőt van mikor egy korty víz nem csúszik le a torkomon, tudom hogy nem egészséges de egyszerűen nem tudok rendesen inni)

Ujjabban viszont az étvágyam is elment. Igaz megeshet hogy csak egyszeri alkalom de azért én furcsàllom.

Eddig mindig olyan 10 körül érzem hogy minha kezdenék éhes lenni, de ma délutàn 1kor feltűnt hogy hmm..egy falatot nem ettem..miért nem vagyok éhes? Aztán ettem egy kicsit hogy ne az legyen hogy egész nap nem eszek.

Inni viszont sose tudtam rendesen, arra is itthon jöttem rà hogy egy korty vizet nem ittam


Előre is köszönök minden értelmes választ


2023. febr. 6. 15:58
 1/4 anonim válasza:
100%
Erőltesd meg magadat, mert így tényleg komoly bajok lehetnek. És arra is vigyázz, hogy igyál sokat, mert ha nem iszol úgy 3 napig, már halott vagy.
2023. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1es vagyok megint nekem is volt ilyen problémám de túlvagyok rajta. Ne add fel és sok sikert
2023. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és minden erőmmel próbálkozom
2023. febr. 6. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Időnként a szervezeted becsap, és úgy érzed, hogy éhes vagy, pedig csak szomjas.

Ilyenkor igyál egy kicsit (vizet).

2023. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!