Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen "futárszolgálat"?

Van ilyen "futárszolgálat"?

Figyelt kérdés

Usa-europa

Nos, szükségem lenne olyan hobbicuccra, amit a futárszolgálatok nem szeretnek behozni (nem f*gyver, csak itt veszélyes anyagnak minősül, ott meg gond nélkül vehet bárki), szóval arra gondoltam, hogy hátha valaki ideszállítja nekem. Maximum 1 kartondoboznyi holmiról lenne szó, relative kis értékű cucc, max 100.000 ft.

Esetleg tudtok megoldást?



2023. febr. 10. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenki szeret csempészet miatt börtönbe kerülni gyakoris kretének miatt..
2023. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb módja is van a fű beszerzésének.
2023. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem füvet szeretnék, hanem pyrotechnikához oxidizert (ami a színt adja a tüzijátéknak). Amcsiban népszerű hobbi a tüzijátékkészítés, szóval konkrétan előre csomagolva, akár szettekben vannak a készítéshez kellő dolgok. Jártas vagyok benne, de macerás megcsinálni, bár a lift (felhajtó) töltetet el lehet készíteni itthon beszerezhető dolgokból, de megfesteni már nem lehet az úgynevezett csillagokat. Én csak egy ilyen szettet szeretnék, amiben van minden az elkészítéséhez, de ha csak oxidizert, vagy csillagot tudnék hozatni, meg pár eszközt, akkor is nagyon boldog lennék.


Mielőtt még.. Nem akarok bombát csinálni, azt feketelőporból is lehet, azt meg simán összedobom itthonról beszerezhető dolgokból is, tehát tényleg csak meg akarom festeni az eget :)

2023. febr. 10. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
...ami ugyanúgy illegális, ráadásul nem kicsit zavarja a környezetedet, de mit érdekelnek téged a törvények meg az embertársaid, ugye?
2023. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd a rendőröknek is magyarázhatod, ha elkapnak robbanószerrel való visszaélés miatt.
2023. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele
2023. febr. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!