Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye dolog az exről elnevezni...

Hülye dolog az exről elnevezni a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon :D
2023. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Bebaszna.
2023. febr. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen, mert a neve emlékeztetne rá.
2023. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő az apja akkor értem,

de,ha nem ő az apja, akkor nem igazán értem.


De nem feltétlenül hülye ötlet, de nem is a legjobb; de ezt nem is nekem kell megítélni. Meg pl nemtom ex pl él -e még, remélem, hogy igen,és akkor nem kell neki emléket állítani, hogy meghalt, de szerettük.


Másik dolog, hogy a személyétől elvonatkoztatva is tetszhet a neve.

Arra gondolok, hogyha pl nem őmiatta akarod úgy elnevezni konkrétan;

hanem, mert csak tetszik a neve. És tehát szal az exedtől elvonatkoztatva is ezt a nevet adnád. Akkor úgy értem.


De amúgy, ha nem értem, akkor se nagy baj, úgy nevezed el, ahogy neked tetszik; szóval nem kell ezt nekem érteni szükségszerűen.


Mert, most mit kell rajta érteni? Úgy hívják, kész. !!


Szóval nem kell nekem érteni, hogy miért nevezed úgy, ahogy. (Én pl tök kívülálló is vagyok ebből a sztoriból)


Szóval, ha azt a nevet akarod adni, adhatod.

Nem kell ezt nekem, meg másoknak érteni.


Ha rendben van a név, és teljesen korrekt, akkor király.

2023. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt Gergely nevű barátom, de tetszik a név így adnám is! Nem miatta és mivel már semmi közünk egymáshoz, nem számít, hogy hogyan hívták a volt barátomat! A férjem is egyetért velem, neki sincs kifogása ellene!
2023. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
47%
Ha az ex-et nem utáljuk....akkor normális. Ha az ex-nek "köze" van hozzá...akkor normális. Ha az ex-et szerettük is valaha és köze is van hozzá akkor természetes.
febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!