Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes még erre a csomagra...

Érdemes még erre a csomagra várnom? (AG276219851CN)

Figyelt kérdés
Csomag már lassan egy hónapj nem érkezett meg. ,,Vámot" hívtam azt mondták nincs ilyen azonosító amit szkenneltek volna és szerepelne a rendszerben.

2023. márc. 7. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hívd a postát is.

Ha értékes és kifizetted előre akkor azért menj utána.

Ha nem, akkor rendeld meg újra.

2023. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


állitolag megérkezett.

2023. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a ketteshez még kiegészítés a honlapról:


"Kézbesítve


Your package was delivered successfully to the addressee.


Általános magyarázat:


A legtöbb esetben a Kézbesítve állapot azt jelzi, hogy a fuvarozó sikeresen kiszállította a csomagot. Ha a címzett nem kapta meg a csomagot, javasoljuk, lépjen kapcsolatba a csomag küldőjével vagy a fuvarozóval a probléma tisztázása miatt."

2023. márc. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenki hozzászólását. Igen a legnagyobb gondom , hogy ahhoz képest , hogy kézbesített a státusza nem kaptam semmilyen küldeményt. Akkor keresnem kellene a kézbesítőt , de itt egyáltalában kitudtok szürni neki valami elérhetőséget , hogy hogyan tudnám felvenni vele a kapcsolatot ?
2023. márc. 8. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Elviekben nem a posta hozta volna a csomagot? Mert ha igen, ott kellene érdeklődni, ahogy az egyes írta. Valahonnan csak van az a csomag szám.
2023. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Google fordító, ezt fordította le az oldalon:


Csomagját sikeresen kézbesítettük a címzettnek.

kínai posta

- Kína

- Nincs telefon

- Szinkronizálás ideje: 2023-03-08 13:47:47 (GMT+01:00)


2023-02-19 09:29

MAGYARORSZÁG, szállítva


2023-02-18 12:09

MAGYARORSZÁG, a célország vámkezelése befejeződött【MAGYARORSZÁG】


2023-02-15 09:59

Shenzhen, az expressz küldemény elhagyja a feldolgozó központot [Shenzhen]


2023-02-15 09:22

Shenzhen, expressz kézbesítés feldolgozó központ [Shenzhen]


2023-02-14 21:44

Shenzhen City, indulás [Hong Kong Express Project Department], következő megálló [Guangshang Center]


2023-02-14 21:24

Shenzhen City, [Hong Kong China Express Project Osztály] elküldtük, toborzó: Chen Zhirui, Tel: 13590232093


-------------------------

TEHÁT ELVIEKBEN LESZÁLLÍTOTTÁK az itt leírtak szerint. VAGY valaki lenyúlta a csomagod.

2023. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszont kamu a nyomonkövető , mert hozzám nem jutott el a csomag. Hihetetlen , hogy már ezt is lehet ,,hamisítani".
2023. márc. 8. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább az van amit 6-os írt az udolsó sorokban. Másnak szállították ki, vagy eltűnt, elveszett, lenyúlták.

Nagyon értékes volt?

2023. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hála nem volt értékes , de fizettem érte és vártam és ráadásul nem nekem lett volna. No de visszatérve , én azt gondolom , hogy kamu , mert ugye lekérdezés szerint , megérkezett magyarországra a csomag , de amikor felhívtam a vámot ott azt mondták , hogy ilyen számot nem szkenneltek a replőgéppel , hozott csomagok között. Szóval el se jutott idáig így itt nem jelezhettek vissza olyat , hogy minden rendben volt a vámolásával és hogy megérkezett.
2023. márc. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!