Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék cilinderből...

Hogy tudnék cilinderből nyulat előhúzni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a trükk, remélem valaki tud segíteni!
2008. dec. 28. 13:01
 1/6 anonim válasza:
86%

Hát... úgy,hogy a mutatvány előtt beszerzel egy jó nagy cilindert,és beleteszel egy nyulaat. Amikor mutatványozól, előhúzod a nyulat. ;-)

Más megoldás nem hiszem,hogy van...

2008. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Se nyulam, se cilinderem nincs itthon, de eg kerek lisztesdobozzal és egy mongol futóegérrel (ezek voltak itthon) kipróbáltam, sikerült: beteszed az állatot, körözöl fölötte egy pálcával (én egy tollat használtam), majd kihúzod az állatot. Működik :)!
2008. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... de nem így gondoltam! Hanem üres cilinderből!
2008. dec. 29. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja, hogy így gondolod? Az mugliknak sajnos nem megy, előbb a Roxfortba kéne járni, de azt csak varázserővel rendelkezőknek szabad. Sajnálom.
2008. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen fölveszed a fejedre a cilindert, és megkérsz valakit, hogy húzza elő a fejedet a cilinderből.
2008. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld plüss nyúllal. a cilinderbe beleteszed a nyulat, és arra teszel még egy akkora átmérőjű kartonpapírt, mint a cilinder.
2009. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!