Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Postán vagy Foxposton...

Ha Postán vagy Foxposton küldök csomagot nekem kell becsomagolni a terméket?

Figyelt kérdés
Még sosem küldtem csomagot, nekem vagy a Postának kell becsomagolni? Vagy Foxpost esetében csak be kell raknom az automatába "csupaszon" a csomagot?
2023. márc. 13. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell becsomagolni, de ha a termék dobozát le tudod úgy ragasztani, hogy az sérülés nélkül ne lehessen kinyitható (azaz ha szállítás közben felnyitják nyoma marad), akkor elég ha abba van. Ha nem, akkor egy megfelelő méretű dobozba vagy pukifóliás borítékba kell tenni, megfelelően lezárni és azt fel lehet adni a postán, foxpostban. Postán van minimum méret is, arra figyelj, mert teleragasztják. Foxpostnál ilyen nincs, ott csak beteszed a megfelelő méretű rekeszbe és megy.
2023. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!