Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hány évesen vesztette el a...

Ki hány évesen vesztette el a szüzességét, és milyen kapcsolatban (egyéjszakás, élettársi, házasság)? Vedekeztetek? Mivel? Aki még szűz, az meddig tervez az maradni?

Figyelt kérdés
Komment szekcióba meg is indokolhatjátok

2023. márc. 17. 07:49
 1/8 anonim válasza:
90%
19 évesen vesztettem el, 1 hónapig kavartunk, inkább alkalmi jellegűnek mondanám, fogamzásgátlót szedett így óvszert nem használtunk.
2023. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
26, akkor még nem volt de ma már a feleségem.
2023. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
17 alkalmi, óvszerrel védekeztünk. Csak a kíváncsiság miatt próbáltam ki, barátnőm akkoriban vesztette el. A szerszám puha volt, így a nagy élmény is elmaradt.
2023. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
15, párkapcsolatban, szedtem gyógyszert, de volt óvszer is
2023. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%
Hát elég érett voltam a koromhoz képest mindig is, és kíváncsi akkoriban volt egy helybéli 15 éves fiú... 13 éves korom előtt pár nappal megtörtént, azt hiszem húzott fel gumit, aztán néha még össze össze jártunk ott volt hogy az elején nem vette fel csak a végén!!!
2023. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, egy idősebb pasi vette el, akit akkor már 2 éve ismertem, de csak barátok voltunk. Húzott gumit
2023. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
24 voltam. Fél évig kavartam egy csajjal, de kidobott. Aztán másnap megismertem egy lányt teljesen "hollywoodi" körülmények között. És akkor vele megesett. Utána még egy párszor találkoztunk de nem lett belőle több.
2023. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

20 voltam, alkalmi kapcsolatban, védekeztem.


Van még kérdés?

nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!