Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenféle coachok miért...

Mindenféle coachok miért dumálnak arról.hogy milyen könnyű vállalkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy ismerősömmel akinek van egy vállalkozása nem megy olyan rosszul meg oda is teszi magát de most így beavatott a dolgokba és elmesélte milyen kemény is vállalkozónak lenni .Hogyan termeli ki pénzt elmesélte,hogy az ő meg a kollégája fizetéséért mennyit kel dolgozni akkor ide meg oda kifizetni ezt meg azt meg naponta mennyit kell kitermelnie meg mindent elmeélt.Én egyből el is gondolkodtam,hogy nem olyan könnyű egy vállalkozás el is bizonytalanodtam,hogy képes lennék e utána csinálni ezt a dolgot,szóval rengeteg teher van a vállán ez azért szerintem nem éppen olyan egyszerű mint ahogy a coachok elmondják,hogy ez meg az.

2023. márc. 18. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A coach dolga az, hogy a tisztelt ügyfelet sikeressé tegye. Manapság pedig a siker az, ha vállalkozó vagy. Elmúltak azok az idők, mikor a hadsereged mérete, a lovad gyorsasága vagy a földterületed nagysága alapján ítélték meg, hol állsz a ranglétrán. Most a vagyon számít, a legjobb pedig az, ha nem te gürizel valaki más profitjáért, hanem neked hozzák a nagy lóvét a bérrabszolgák.

Ettől függetlenül nem lehet mindenki vállalkozó, nem is mindenki alkalmas rá. De a coachok erőltetik, mert ezt a sablont tudják ráhúzni mindenkire.

2023. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert rohadtak elmenni normális munkát végezni, pénzük nincs, szabadidejük tengernyi, ezért a hülye dumájukkal lehúzzák az embereket, pont, mint a pszichiáterek, edzők, táplálkozási tanácsadók és még sorolhatnám az efféle léhűtőket.
2023. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!