Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keressek múzsát?

Hogyan keressek múzsát?

Figyelt kérdés
Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem így megy az egész. Egy ideje alkotói válság gyötör, eléggé roszs érzés. Úgy gondolom, kelleme találnom egy múzsát.

2023. márc. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy némi változatosság többet segítene, mint egy múzsa. Nekem nincs múzsám, viszont ha nincs miről írnom, előveszek mást. Horgolok, gyöngyöt fűzök, olvasok stb.
2023. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha rágörcsölsz nem fogsz találni. Csak simán legyél befogadó, tartsd nyitva a szemed és előbb-utóbb találsz olyat, aki inspirálni tud.
2023. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hunyd le a szemed kicsit! Milyennek képzeled őt? Mit csinál, mit mond, mit kérdez, mivel botránkoztat meg? Ésatöbbi, természetesen. Mitől ő az, hogyan hallgatsz rá, miért szerelem minden szava?
2023. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-essel értek egyet.
2023. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!