Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak egy drogprevenci...

Mit rajzoljak egy drogprevenciós rajzpályázatra?

Figyelt kérdés
Nem akarom cserben hagyni a rajztanáromat, mert megígértem neki, h rajzolok erre a pályázatra vmit, de sajos nem jut eszembe semi ötlet:/ Mit lehet rajzolni? ötletek?
2010. okt. 7. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Például rajzolhatsz egy embert aki cigizik és körülötte csupa szenny meg minden sz@r a táj . (csak 1 ötlet)
2010. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy dohányzóasztalt, rajta megtekert jointot, injekciós tűt, hajlított kanalat, tablettákat, kihúzott utcákat, összetekert pénzt, meg egy csontvázkezet amint épp valamiért nyúl. az egészet feketével.
2010. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg hogy néznek ki 1-1 drogmolekula, rajzolj mellé egy semleges pofát, ezek bemennek egy... mondjuk egy tölcsérbe... a tölcséren van ablak és látszik az arc fejében vannak a drogmolekulák... az arc kibaxott bolog, látszik rajt az eoforikus állapot... aztán a tolcsér kimenete meg egy a gyásszertartás ahol papa-mama, barátok állják körül a drogmolekulákkal töltött fejű áldozatot, aki ekkor már kicsit merevebb pofát vág....


Jó csak brainstorming-oltam... :)

2010. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jók az ötletek:)
2010. okt. 7. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kriptát, aminek a tetejét faragott oszlopok tartják, az oszlopfő viszont cannabis-levelet mintáz.


Mindezt valami olyan szögből, ami hangsúlyossá teszi az oszlopfő tekervényes mintáját, és elsőre le sem esik, hogy ez milyen épület.


Mondjuk az egészet a felső sarok irányából, az épület vonalai kifutnak a képből, a háttérben 1-2 kereszt, vagy sírkő mutathatja, hogy egy temetőben áll az épület, és akkor bizonyára egy kripta. Az egész lehet este, valami utcai lámpa fényénél/fénykörénél (mint a képregényekben).


Vagy ugyanez egyszerűbben egy sír, a sírkövön meg cannabis-levél, vagy injekciós tű van faragva.

2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam neten, ezt rajzolom, már a 3/4-e kész van, csak nem tudom mit írjak a lapra a sarokban, mert szerintem jól néz ki, ha odarajzolom, meg az amolyan üzenet féle, h segíteni kell a drog megelőzésében, mert ez lesz a vége, de nem tudom mit írhatnék oda.


Szerintetek?


[link]

2010. okt. 19. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Két vázát. Az egyikbe pipacsot a másikba tűt, fecskendőt.
2010. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kép készen van, nem kell semmit hozzátenni. Van benne három átló, ez magában hordoz egyfajta feszültséget, amit a két sarokba beszuszakolt virág pont a szimmetriájával rontana el.
2010. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!