Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megszunt volna az Xbox Game...

Megszunt volna az Xbox Game Pass proba honap 300ft-ert?

Figyelt kérdés
Uj fiokkal fizettem ujra es ujra, semmi gond nem volt. Most 3 fiokkal is megneztem es nem jelenik meg ez az opcio. Kijelentkezve sem! Ismerosomet tudtam csak megkerdezni olaszorszagban es neki is eltunt. Semmi infot nem talalok rola, facebookon megkerdeztem egy csoportba de csak a flegmulas es okoskodas ment. Szoval erre a reszere mar nem vagyok kivancsi.

2023. márc. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne meglepő, hogy azokat a lehetőségeket amivel tömegesen visszaélnek, egyszer csak megszüntetik. Netflix próbahónap is régen volt, most már nincs, mert virtuális kártyákkal végtelen próbahónapot tudtál regisztrálni. HBO próbahónapot is visszavágták 8 napra.


Megnyitottam az Xbox oldalát, és csak 3 csomagot mutat, 3-4-8 ezerért. Semmi nem utal kedvezményes lehetőségre.

2023. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ugye.. koszi szepen hogy megnezted! Eddig csak hulyenek voltam nezve. Total ertheto egyebkent hogy levettek csak erdekes hogy sehol nem szamoltak be rola.
2023. márc. 26. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma reggeli hír, hogy úgy tűnik sajnos igen, megszűnt: [link]


Hivatalosan lesznek majd helyette más akciók valamikor, de valószínűleg azért szüntették meg, mert annyira sokan visszaéltek vele. Nekem is voltak barátaim akik csinálták az új profilokat folyton.

2023. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!