Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minél többet böngészek az...

Minél többet böngészek az interneten annál butábbnak érzem magam miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyre csak nő a szorongásom meg a depresszióm,egy nap rengeteg mindent látok az interneten ,közösségi oldalak,youtube,stb... azt látom diploma,sok iskola,nagy karrierek külföldi utazgatások jó életek,külföldi sikerek.Nekem csak pár szakmám van nem nagy durranások se érettségim se diplomám angolból is max számítógép szinten boldogulok el,elméletileg értek egy két dologhoz amit magamtól évek alatt ismerősök meg net meg ilyesmi segítségével elsajátítottam de nagyon egy senki tudatlan embernek érzem magam.Attól rettegek egy gyárban fogok kikötni egy süllyesztőben a szürke hétköznapokba veszve értéktelenül.Még az élet célomat sem találtam meg ,meg az életem értelmét miért is élek holott inkább szívesen halnék meg.

2023. márc. 28. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. Ez direkt így van kitalálva. Ahelyett hogy a neten töltenéd az időd, csinálj hasznosabb dolgokat. Olyasmiket amiktől úgy ézed fejlődsz, jobbá válsz, haladsz az életben előre. Letölthetsz pl angol nyelvet tanító applikációt, olvashatsz, hallgathatsz előadásokat, nézhetsz dokumentumfilmeket. Kimehetsz futni, kertészkedhetsz...vagy akármi. Ezt Te tudod.

Az elején nehéz a megszokott "kényelmesen fekszünk és netezünk hosszú órákigból" kimászni, de hosszú távon lesz gyümölcse a változtatásodnak mind lelkileg mind pedig kézzelfogható formában.

2023. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy esti gimnáziumot, én is ott szereztem érettségit, igaz, jó régen, aztán tovább kellett volna mennem egyetemre, helyette lett pár értéktelen tanfolyam, de azért nem vagyok elkeseredve, mert sok hasznos dolgot tanultam így is, részben magamtól.
2023. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/


Hát én nem tudom mi lesz.Mentem volna 2x érettségire de egyszer se indult el amikor jelentkeztem.Úgy érzem elegem van mindenből.

2023. márc. 30. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért aki nem baromságokat nézeget, az elég sok olyasmit talál, amiből ő maga tudhat/tanulhat meg olyasmit, amit minden tízezredik ember ha tud. Csomó ágazatban naprakészen maradni is teljesen jó videók vannak, nem kell soha ehelyett pont pojácák vergődését bámulni a bérelt lamboval. Ha már pihentetni akarod a fejedet, annyira elfáradt, akkor ott van pár laza gameplay csati tök korrekt végigjátszásokkal, meg csomó mókás vagy szellemes dolog, teljesen közismertek, nem létezik, hogy először hallanád a nevüket, ha sorolnám.
2023. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!