Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz vinted csomagot küldtem...

Rossz vinted csomagot küldtem foxpost-al?

Figyelt kérdés
Sajnos összekvertem 2 terméket és a fox ügyfélszolgálatot szeretném maj dmegkérni had cserélhessem/vehessem ki. Valaki járt már így ? kinyitották neki?

2023. ápr. 1. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan ilyen balfék még nem voltam, de a foxpost ügyfélszolgálatával beszéltem már többször is és tök jó fejek voltak mindig. Ki tudják nyitni - ponotsabban át tudják állítani hogy ha beütöd a kódit amivel feladtad, akkor kinyiljon.
2023. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így, 2 teljesen egyforma sportfelső volt, csak a márka különbözött. Ahogy hazaértem az automatától, realizálódott bennem a tévedés. Én odamentem másnap reggel az automatához(tudtam mikor ürítik) és megkértem a srácot, hogy amikor kiveszi a csomagot, adja ide hogy kicserélhessem a benne lévő felsőt. Abszolút szabálytalan, de tudtam, hogy melyik fiókba tettem, mi volt ráírva, de ettől még persze ezt tilos. Ki is figyelhettem volna egy előttem lévő csomagfeladást például. Szóval szerencsém volt, hogy a srác kissé felelőtlen volt.
2023. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt gond, adatok beazonosítása után az ügyfélszolgálatos högyl kinyitotta nekem távból a box-ot és cserélhettem az árut
2023. ápr. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!