Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell csinálnom ezután a...

Mit kell csinálnom ezután a Vinteden?

Figyelt kérdés

Sürgős segítség kellene.

Feltöltöttem egy ruhát a Vintedre és szinte azonnal kaptam egy értesítést, hogy a terméket már kifizették és nekem csak az emailemet kell megadnom megerősítéshez. Ez meg is történt, aztán az emailen keresztül rányomtam a megerősítésre, de azután sehogy sem akar tovább lépni. Kiírja hogy alapok megszerzése, beírom az otp adataim de nem enged tovább. Mit csináljak?



2023. ápr. 6. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Wat? Ha te vagy az eladó miért kérnek tőled bankkártyás fizetést? Vagy mit jelent az "otp adat"? Rengeteg csalás működik a piactereken, nehogy átverjenek és rávegyenek valami pénz utalására.
2023. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj meg semmkt!!!!! Átbaszas
2023. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én pont most jártam így, 10 percen belül ketten irtak, az egyik külföldi. Gondolom ha tényleg megvettek volna, akkor látnám az eladásait között a profilban...
2023. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem, valóban hamisak... Szerencsére nem adtam semmi fontosat meg.
2023. ápr. 7. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

A Vinted leírását kéne csak elolvasni, és rögtön nem lehetne ennyi embert átverni...

Világosan le van írva hogy a fizetés az appon belül zajlik, ha meg tőled vesznek meg valamit akkor konkrétan semmit nem kell megadnod mert a Vinted egyenlegedre kerül a pénz. Onnan tudod később elutaltatni a bankszámládra, amihez csak a számlaszámot (IBAN számot) kell megadni a Vinted appon belül!


Nem a Vinted tehet róla hogy pár sort sem hajlandóak az emberek elolvasni, aztán nem tudják mi van és ész nélkül kattintgatnak és adatokat adnak meg.

2023. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is hibáztatta senki a Vinted applikációt...

én voltam először figyelmetlen mert nem néztem alaposan utána. Annyira felesleges volt a válaszod, de azért köszi.

2023. ápr. 17. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!