Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy LB? Kis...

Mit jelent az, hogy LB? Kis 13-14 éves lányoknál látom, és egyszerűen fogalmam sincs mi az.

Figyelt kérdés
Lehet tényleg én vagyok a nagyon hülye,de nekem nem egyértelmű,hogy mit jelent...:D Valaki esetleg elmondaná?:D
2008. dec. 28. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia.


Nem állok kapcsolatban 13-14 éves lányokkal, és sosem láttam még sehol ezt az LB-t, de abból kiindulva, hogy a BF angolul best friendet jelent, a magyar LB is lehet, hogy a legjobb barát(nő) rövidítése. Persze, ha nem így van, valaki majd úgyis kijavít. :)

2008. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%

VANNAK ijenek pl én meg azt nem tom mi az a LOL sok hejen látom

de levagyunk maradva mi felnöttek

még csoda hogy a számitogéphez értek

2008. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Az LB utalhat erre a helyre is: [link]
2008. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
92%

Szia!


LB=Legjobb barátnő. Én is így láttam, de mást is jelenthet. A LOL pedig (ha már szóbajött) Egy angol kifejezésből jön: Lot of laugh (LOL) = Sok nevetés. Vicces helyzetekben írják chateléskor, vagy olyan gondolat után, amit nem gondolnak komolyan.

Az megint más tészta, hogy a magyar fiatalok össze-vissza használják, legtöbbjök úgy, hogy azt se tudja mit jelent. :-(

2008. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát igen, az LB=legjobb barát

amúgy én se értettem egy darabig.

deh vannak még ilyen rövidítések mint pl: JB és ez a két betű "összeolvad" és úgy tűnik mintha egy kis száracskával lenne egy B betű. ennek a jelentése=jonas brothers. meg van a Th ami szintén "összeolvad". mind a 2 zenekar

am bocs hogy kicsit elkalandoztam az eredeti témától, csak muszáj volt leírnom!! XD

2008. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,ez eszembe se jutott volna :D A többit úgyahogy értem,csak ez nem ment :D Tényleg köszi:)
2008. dec. 29. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

hat igem,elég sok a fölös.

a 6 éves lányom mondta nekem,hogy:

-Te kéró..

:)

2008. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
LB = Legjobb Barát/nő
2009. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

lb -legjobb barátnő

vagy angolul

bf - best friends = legjobb barátnő

2010. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lost.Star. ***** válasza:

LB=Legjobb Barátnő !!


és egyépként::: valaki irta h JB = Jonas Brothers. De az nem csak az lehet. hanem Justin Bieber is lehet *-* ♥♥♥

2011. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!