Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vegyek új diákot vagy szerezze...

Vegyek új diákot vagy szerezzek matricát? (melyik az olcsóbb)

Figyelt kérdés
A sztori a következő: most szpetembertől járok fősulira és a diákomat nemrég kaptam meg.Kaptam hozzá fehér tokot amibe bele is raktam a diákot.Ám kiszedésnél vettem észre, hogy nehezen jön ki.Ezt 3-szor is észrevettem 4-jére már annyira beleragadt, hogy kiszedésnél a matrica csillámos része a tök belsejében maradt.Tehát oda ragadt!A kód és a matrica második fele azonban tökéletesen látszik a diákon de a csillámos rész a tokon belül maradt.Mit tegyek?jelentsem be eltüntnek és szerezzek újjat v matricát vegyek(bár az drágább)?
2010. okt. 8. 14:26
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne vegyél új matricát,mert ha valaki ad is el ilyesmit,azt sokkal drágábban fogod megkapni,mintha új diákot igényelnél.Nálunk a PMMK-n kb 3000Ft-ból megvan egy új diák.(kb 1,5 hónap mire megjön az új,addig meg ideiglenes diákkal élvezheted az 50%-os "jólétet" :D )

Szerintem, ha az illetékes személynek megmutatod (gondolom tudod,hogy hova kell menni a suliban ilyen ügyben), akkor el lehet intézni, hogy adnak egy újat.

Ha meg nem hiszik el,hogy úgy jött szét a matrica,ahogy leírtad itt,akkor s e g g fejek. :D

Nálunk tuti nem hinnék el.......

2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
WOW kösszi a válaszod:D ht már előre látom, hogy s e g g fejek lesznek mert velem eddig mindig köcsögöltek:D kérdeztem támogatást mondták, hogy egy hét múlva nézzek vissza legközelebb mentem más volt a csaj erre mondja, hogy azt nem itt kell intézni hanem másik épületben átmentem és akkor már lejárt 1 héttel a határidő :S -.-" szal már előre parázok:D
2010. okt. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!