Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapott...

Miért lett ennyire felkapott Azahriah?

Figyelt kérdés
Youtubon olvasgattam a klipjeinél,hogy olvadoznak em,berek milyen fantasztikus de isten igazán jó van egy stílusa ami egyedi de tudásban rengeteg más fiatal is van aki tudna hozni zenében ha lenne esélye.Egyébként furák az emberek felmagasztalnak valakit vagy valamit ,hogy hú de fantasztikus a legjobb aztán xy idő múlva jön újabb elméletileg jobb vagy másabb aztán meg azt istenítik.Miért jó ez?Szerintem nincs legjobb mert mindig más nem lehet a legjobb csak jó és kész.Kicsit pl az autó tesztelők jut nak eszembe mikor beülnek egy autóba aztán jön a duma a világ legjobb autója ennél jobb nincs,aztán beülnek egy másikba ugyan ez a duma aztán így tovább sorban de így ezek a szavak hiteltelenek.

2023. ápr. 12. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Van aki évek óta követi egyéb tevékenységét a YouTube-on, én is ilyen voltam. Kb az összes videóját láttam többször is. Egyszerűen imádtam. Kategóriájában kedvencem volt. Mióta elment így más irányban én azóta nem követem. Nem sajnálom tőle azt, hogy felkapott lett, de számomra már így lett érdektelen. Nem tudom, hogy a régi rajongói hogy viszonyulnak hozzá, de én csalódtam azért benne. Pláne a wc-s incidens után.
2023. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Fogalmam sincs, miért lett ilyen felkapott.

A videós tevékenysége nekem is szimpatikus volt, de amit zeneileg hoz, az nagyon nem sok.


Én nagyon sokféle zenét hallgatok, a hörgős death metaltól és a korai brit punkzenétől kezdve az oldschool hip-hip-on, az aktuál pop-on keresztül, a szláv népzenén, a megzenésített óészaki sagákon, a hanti-manysi népdalokon, a synthwave-en keresztül a zúzós NGOHT technóig bezárólag. De hogy Azariah zenéjén mit esznek annyira, azt nem értem. Van egy-két száma, ami mondjuk tízes skálán 6-os, de ezzel vége is.

A hangja úgy nagyjából átlagos, az énektechnikája erőltetett, a zenéi nem túl kreatívak...

2023. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

"tudásban rengeteg más fiatal is van aki tudna hozni zenében ha lenne esélye"


Mindenkinek ott az esély a kezében... Úgy hívják őket: telefon, internet.


Mégsincs sokaknak tudása, személyisége használni a mihez értésüket a telefonnal, internettel kombózva.


A srác több éve építgeti a dolgokat, nem egyik percről a másikra lett "felkapott".


A zene pedig egy olyan dolog, ami több emberhez elér. Még olyanokhoz is, akik pl nem értik az adott nyelvet.


Lásd a világot nyitottabban több aspektusból s kérdezned se kell hasonlókat.


Az, hogy kinek mi jön be az egyén függő.


(kommentelő, próbáld ki a hangszálaiddal leutánozni. Nekem se minden szám tetszik tőle s másoktól sem, de tudom mi torokizmok, hangszál stb használat kell, hogy az létre jöjjön, amit hallunk.)

2023. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Jó hangja van a gyereknek, de kicsit elszállt magától. Én is követtem, most is követem, jól keres, és a zenéi is tényleg jók. De újra mondom : elszállt magától
2023. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

a korához képest igen inteligens ezt nem vehetjük el.


amúgy meg a saját számai jók az amibe desh is benne van hát...

2023. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondottan nem tetszenek a számai
2023. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Inkább a Down For Whatever együttes, mint ez a kis b*zi. Na, ők is olyat alkotnak itthon, amit együttes sem csinált, akkor ők miért nem olyan híresek? Egyszerű a válasz: hangszeren játszanak, az énekes nagyon jól énekel. Az embereknek, az igénytelenség kell, de tényleg. Hány nőt látok csúf palival, és fordítva. Igénytelen legyen minden, ez a lényeg a társadalomnak. Nézzük már meg azt, hogy a sok birkának mennyire jó a fidesz. Ezzel mindent elmondtam.
2023. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
*amit itthon egyik együttes sem csinált
2023. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
ízlések és pofonok 8# más szerint az általad említett szar megint más szerint mind kettő de a zenei ízlés miatt az általad használt szavakkal beszélni másról igen prosztó dolog
2023. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

#9


Tudom, az a szar, amiben igazi munka van. Amibe éveket fektetnek, de semmi baj, lesz ez még fordítva is.

2023. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!