Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vintedes csomagot hogy tudom...

Vintedes csomagot hogy tudom áttvenni packeta z boxba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma rendeltem két dolgot a vintedről, packeta z boxba. Hogyan fogom tudni kinyitni? A barátnőm nővére szokott onnan rendelni, és azt mondta hogy valahogy Bluethoothon rá kell csatlakozni és kinyílik.. ezt nem teljesen értem.. néztem róla videót és ott az applikációból nyitották ki. De hogyan kapok értesítést hogy meg érkezett oda a csomag? A telefonszámról amit a Vinteden meg adtam meg amit a packeta appba?összefügg? Nagyon béna vagyok ilyenekben, még sosem rendeltem így.

#ruha #rendelés #Packeta #Vinted #Vinted rendelés
2023. máj. 2. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Szia, sikerült átvenni? Hogy működik?
2023. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a packeta alkalmazást, ha megjött a csomag, akkor odamész és belépsz az alkalmazásba és rámész arra, hogy "rekesz kinyitása" (helymeghatározás, bluetooth és mobilnet legyen bekapcsolva).
2023. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1, bocsi hogy csak ilyen későn látom, de úgy működött , ahogy a #2 írta, igazából könnyű volt, csak internet kellett hozzá. Végig írta az alkalmazás, hogy merre tart a csomagom :)
2023. aug. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!