Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megismertem valakit 1 hónapja,...

Megismertem valakit 1 hónapja, és 2 napja kaptak egy munka lehetőséget külföldön ?

Figyelt kérdés
Tehát megismertem valakit, nagyon vonzódok hozzá szexuálisan, és nagyon aranyos jó fej órákon keresztül tudunk beszélni, érdeklem, és annyira vonz szexuálisan, mint még talán soha senki, az életünk azonban nem fér össze, teljesen más a gondolkodásunk az életről, ő lazán él és nem érdekli a pénz, engem pedig a pénz jobban érdekel mindennél, azért akartam ki menni külföldre mert az elég jó pénz, es házat szeretnék venni, utána érettségi, es fodrász tanfolyamot szeretnék utána elvégezni, de már azt se tudom igazából mit szeretnék, már nem tudom mennyire ésszerű itthon házat venni, nem lenne inkább jobb kint élni az életet ? Vagy maradjak itthon ? És dolgozzak kevés pénzért és legyek boldog ?
2023. máj. 7. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyhónapos ismeretség miatt feladni egy jó lehetöséget a lehetö megnagyobb hülyeség lenne.

Eleve semmi biztosíték, hogy egy hónap múlva nem szakítotok (habár egyelöre még igazán kapcsolatól sem lehet beszélni), szóval a "boldog leszel" eléggé csak álmodozás.

2023. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Élből felejtős a pasi ha ennyire másképp gondolkodtok és mást akartok az élettől
2023. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!