Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azahriah Delírium című számába...

Azahriah Delírium című számában kik mondják a következő részleteket?

Figyelt kérdés

Van kettő (vagyis három, de a Kosztolányi vers megvan) bevágott részlet/idézet a fent említett dalban.


“És még mindig pánikolsz” (valami híres férfi színész szinkronhangja szerintem, de passz)


Meg a vége felé ami úgy kezdődik, hogy “süllyesztjük alá a sztárságot a démonikus mélységekbe”

Itt én Puzsérra tippelek hang alapján, de nem talált a Google semmit, lehet hülyeség.


Tudja valaki, hogy kik mondják ezeket a részleteket?



2023. máj. 12. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A végén biztos hogy Puzsér mondja.


De van kb csillió egy élő fellépése, prodcast, vagy rádiós műsorfelvétele, ahonnan kivághatták, szóval azt így elég nehéz lenne kikutatni honnan vágták ki.

2023. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az elso reszletet az Epres Attila, Jason Statham allando magyar hangja mondta, de nem tudom melyik filmbol
2023. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld kéz!!
2023. máj. 13. 22:49
 4/6 Anonymuska ***** válasza:
38%
Kár hogy Epres Attilát idáig sűlyeszti le valaki :(
2023. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Italia2000 válasza:
40%
Mihez képest süllyeszti le? Inkább felemeli Epres Attilát aki remek orgánum.
2023. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Italia2000 válasza:
Talán a Spiler című remek filmben Mark Strong magyar hangja.
2023. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!