Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főnök vissza könyörgi magát?

Főnök vissza könyörgi magát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mit tennének, ha a főnökötök vissza könyörögné magát? Főleg úgy hogy semmi munka lehetőség nem lenne a közeletekbe, és kevés lenne a tartalékotok is már. El vállalnátok?

2023. máj. 12. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
...és mi lenne a feltétel ha mégis igent mondanátok?
2023. máj. 12. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyeken a főnök veszi fel a beosztottat, és nem fordítva.
2023. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

A főnök utasít, a főnök dönt.. Ez az ő dolga.

Nem értem a kérdést.

2023. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.
2023. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon rosszul érezném magam, legalábbis, a "főnök" egy olyan szó, amit úgy használok, hogy a főnök az a személy, akinek hajlandó vagyok engedelmeskedni, követni az utasításokat, például: "Kérlek, dobd arrébb azt a 60 tonnás követ" A főnök kérte, így hát valahogy megoldom.


De, ha a főnök könyörög nekem, az rettenetes. Azonban, ha igent kéne mondani egy feltétellel, akkor azt mondanám neki, hogy soha többé ne könyörögjön emiatt. Bár, persze ez már egy más helyzet volna, hiszen a főnök cselekedete eltörölte a saját maga illúzióját, így ez más érzés volna mint előtte.

2023. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rising Phoenix ***** válasza:
Feltételezem, hogy felmondtál, és most azért könyörög, hogy dolgozz újra nála... Nyilván azt kérném ebben az esetben, ami miatt felmondtam. Ha a bérddel voltál elégedetlen, akkor kérj több fizut, ha a beosztással, akkor azt, hogy azon változtasson. Nem értem mi a dilemma ebben.
2023. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így van utolsó, igazából ez a szitu, és kaptam is tőled választ. Köszönöm mindenkinek aki kommentelt.
2023. máj. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!