Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy gyorsan...

Jól tettem, hogy gyorsan elmentem onnan? Mi vagy ki lehetett ez? (több lent)

Figyelt kérdés
Pár napja a szokásos esti sétámra indultam, esett az eső, köd volt, de úgy is elindultam. A házam közel van a város melletti erdőhöz, ezért inkább arra indultam, hátha a fák alá be tudok állni az eső elől. Bementem az erdőbe, pár száz méter múlva láttam egy biciklit oldalra borítva, mellette két pólót és egy hátizsákot. Megnéztem hogy mi vagy ki lehet ott, bementem a fák közé és láttam valakit az egyik fa mögött rejtőzni. Közelebb mentem, erre ő elkezdett futni, utána hallottam, egy nagy ordítást, és aztán valaki azt mondta neki, hogy: "Itt nem jó ötlet egy hullát elrejteni! Gyere vissza azonnal!". Közelebb próbáltam menni, de nem találtam senkit. Pár perc múlva hallottam egy még nagyobb ordítást és azt láttam, hogy valaki fut felém egy késsel. Én elkedztem visszafutni az út felé, de még mindig követett az a valaki, felült a biciklire és azzal üldözött engem. Elrejtőztem az egyik fa mögött, elkezdett keresni és amikor nem figyelt, gyorsan elfutottam az út felé és meg nem álltam a házamig. Bementem, bezártam az ajtókat és az ablakból néztem, hogy követett-e, de szerencsére nem. Miért volt ez a valaki az erdőben? A másik ember, aki ordított, miért nem állította meg? Miért akart engem megtámadni? Valakinek van ötlete?

2023. máj. 19. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha erről bárkinek is beszélni mersz megkeresünk és és... és...
2023. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem álmodtad? Ilyenkor kb. azonnal kellett volna a rendőrséget hívni.
2023. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ember egy erdőben a fa mögött bujkál, akkor nagy valószínűséggel sz*rik. Arra voltál kíváncsi? :D
2023. máj. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből akár még novellát is lehetne írni.:D Ha viszont komolyan gondolod, akkor miért nem hívtad ki a rendőrséget?
2023. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtam ki a rendőrséget, mert menekülés közben elég nehéz és akkor jártam először abban az erdőben, így nem ismertem eléggé jól a helyet
2023. máj. 20. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
5%5: v.ö.: "szokásos esti sétámra indultam" mondom, hogy álmodtad.
2023. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
jó sztori tököm
2023. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak menekülés közben lehet hívni a 112-őt.:D
2023. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd, Jancsi!

És Juliskát hol hagytad?

Miért futottál be a gonosz boszorkány mézeskalács házikójába, melynek kolbászból van a kerítése?

2023. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!