Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jelzés gyűrűvel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelzés gyűrűvel?

Figyelt kérdés

Hallottam arról,hogy a leszbikusok/biszexuális emberek jelzéskép a ball hüvelykujj-on hordják a gyűrűt. (Attól most légyszíves tekintsünk el, hogy lehet ,hogy az illetőnek csak arra az ujjára jó)


Vagy, hogy az aszexuálisok a jobb középső ujjukon hordanak fekete gyűrűt.


Többféle jelzés is van ebben a témában gyűrűvel?


Előre is bocsánat ha rosszul tettem fel a kérdést, nem szeretnék senkit megbántani vele...

Csak mivel nem igazán mozgok ebben a téma körben ezért nem tudom, hogy melyik megszólítás sértő és melyik nem.


2023. máj. 28. 01:24
 1/2 anonim válasza:
Én személyesen erről még nem hallottam. Sokam mondják hogy a bi-k/melegek jelezhetnek azzal, hogy felhajtják a nadrág szárát alul. Én ezt alkalmazom is, de nem tudom hányan veszik jelnek😅
2023. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez,de érdekes!😁


Én meg erről nem hallottam eddig😅

Tudsz esetleg egy olyan oldalt ami bővebben ír ilyesmikről?

Sajnos én csak a gyűrűs jelzést találtam,de azt is óriási misztikumal írták le s vagy fél órát "kutattam" mire megtaláltam...

2023. jún. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!