Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kikapart háromszög a lábamon,...

Kikapart háromszög a lábamon, mit jelenthet??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve történt viszont tanácstalan vagyok ezért gondoltam hozzátok fordulok. Múlt évben így május környékén kint voltam barátokkal. Egy temetőt látogattunk meg, ne is kérdezzétem miért csak szimplán szerettük az ilyen helyeket, ami mellett van egy elhagyatott hely. Tele van épületekkel és nem egyszer voltunk már ott és sose történt semmi jó. Kutyám nem volt hajlandó bejönni és szerintem ez is elég nagy red flag a helyel kapcsolatban. Viszont nem ez a fő, régebben mikor arra jártunk vicc nélkül láttunk egy nagy eséllyel szellemet lógni egy olyan cuccról, alatta meg is voltak úgy csinálva a széna bálák hogy oda ment fel. Igazából ezt sem tudtuk nagyon megmagyarázni de most ha ott át is megyünk nagyon fura érzésünk lesz, könnyezik a szem, kaparás különböző testrészeken, gyenge fujtogatás toroknák, hasonlók. Ahogy ez mellett elmentünk be is ültünk az adott temetőbe. Ott még vicces volt és mondtam pár elég csúnya dolgot az egyik halottal kapcsolatban de nem volt az akkor át gondolva. Hirtelen hideget éreztem és kaparást. Itt még nem vettem komolyan, bár égett a lábam, hátam nem volt olyan durva hogy foglalkozzak vele. Másnap mintha valaki kikapart volna a lábamra egy háromszöget(instán aki akarja elküldöm a képet). Valaki aki tudja légyszives segítsen mert nem tudom megmagyarázni magamnak ezt az egészet. Btw azóta nem mentünk vissza oda.

2023. máj. 28. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem léteznek szellemek, valami kiálló dolognak nekimehettél és megkarcolt. A többi belemagyarázás.
2023. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Pokol jele van a lábadon,nem tudtad?
2023. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármikor megsérülhettél, csak nem érezted az adrelalin stb hormonok miatt. Amikor nyugisabb helyre értél, ezek a szerzett sebek az adrelalin szint csökkenése miatt érezhetőek lettek.


Ez egy természetes reakciója a testnek a vészhelyzet esetén, hogy elmenekülhessen és ne a fájdalom vonja el a figyelmét.

2023. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inrof kaparja a lábakat, azokat akiket háromszöggel jelöl azok halálának utolsó pillanatai hosszú szenvedéssel fog lezajlani, hogy a szenvedő lélek csengőként jelezze, ideje magához venni a lelkét, aki egykor területén pofátlan volt, megsértette őt.
2023. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 és a 3nak- kötve hiszem hogy megsérültem vagy hasonló mert ez nem teljesen úgy néz ki mintha csak sérülés lenne. kép van ha kell, de én úgy gondolom hogy ez nem sérülés. ezért is fordultam tanácsokért


Többieknek meg köszönöm, ez nem teljesen nyugtatott meg de elfogadom végülis én basztam el.

2023. máj. 29. 00:16
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

tessék mindenkinek itt a kép<3


az eu-t () nélkül írjatok csak nem engedi máshogy

2023. máj. 29. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!