Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ilyet? Van ilyen hely?

Lehet ilyet? Van ilyen hely?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek barátaimmal egy olyan helyet amit törzshelynek berendezhetünk. Egy elhagyatott helyre gondoltam, nem tudom hol van olyan ahova engedély nélkül bemehetünk és nincsenek még ott hajléktalanok.

2023. máj. 29. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy 'elhagyattott', tulajdonos nelkuli hely ahova szabadon, csak ugy bekoltozhetsz.
2023. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem beköltözni szeretnénk, csak néhányszor ott lenni
2023. máj. 29. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a lezárt, elhagyott épületeknek van tulajdonosa, így nem lehet csak úgy bemenni még néhányszor sem. Ha törzshelyet kerestek akkor menjetek egy billiárd terembe, vagy egy olyan helyre ahol elvagytok.
2023. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan terület, aminek ne lenne tulajdonosa. Ugye te sem szeretnéd, hogy random bemenjek a házadba, néhány punk társaságában?
2023. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem hogy van tulajdonos, de az ilyen elhagyatott helyeket nem nézik/ellenőrzik folyamatosan. Ezért keresek olyat ahol nincs semmi személyes, értékes tárgy ami miatt védve lenne
2023. máj. 29. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért védik, mert van ott valami érték, hanem azért amiért bárki más is ezt tenné.
2023. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!