Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarország valóban a legszer...

Magyarország valóban a legszerencsétlenebb ország lenne?

Figyelt kérdés

A magyar embereknek el kellett szenvedniük és elszenvedik Trianont, több száz éves elnyomásokat, kisebbségi elnyomást, ezen kívül rengeteg negatív dologban vagyunk elsők pl: infláció, alkoholfogyasztás, káromkodás, rossz hangulat. Plusz szegénység is van.

Mit gondoltok erről?



2023. máj. 29. 11:52
 1/7 anonim válasza:
64%
Igen, ezért ennyi az öngyi is.
2023. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a szánalmas szót használnám.
2023. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Távolkeleten, Afrikában, Dél-Amerikában sokkal de sokkal nyomorultabb helyek is vannak mint Magyarország, ha ez valakit megnyugtat.


De pl. Szerbia, Ukrajna(még a háborúk előtt is) csomó része sokkal gettóbb hely mint Magyarország.

2023. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

"A magyar embereknek el kellett szenvedniük és elszenvedik Trianont, több száz éves elnyomásokat"

A magyar emberek egy percet sem szenvednek trianon miatt. Igazából a többség pont le is szarja. Aki ma él, annak nagymagyarisztán már csak mese, történelem. Az életüket semmiben nem befolyásolja.

Csak pár szűklátókörű, szemellenzős neonáci nyafog folyton a trianoni határok miatt, elfelejtve azt, hogy az akkori területeket mi is erővel vettük el mástól, akik ugyanolyan jogosan követelhetnék azt vissza. Érdekes módon ekkor azonban már nem is olyan jogosak a történelmi követelések.

Ez a mentalitás teszi tönkre az országot.

Ez a folyton a múlt miatt picsogás, a jajdeszarnekünk mentalitás az, ami miatt nem sikerül előre haladni.

És igen, ahogy előttem is írták: nézz körül Afrikában. Na ott tényleg van nyomor és szerencsétlenség.

2023. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éltem Indiában 1 évet ( munka miatt) Amikor lejárt az 1 év szerződésem , kérték maradjak még, akár életem végéig. Én jó környéken éltem, jó fizetéssel, de láttam az élet kegyetlenebb oldalát is. Nem túlzok. Magyarországon a mélyszegénységben élők is gazdagabbak mint Indiában a szegányek, hajléktalanok. Olyan nyomort, szenvedést láttam, hogy még ma is néha eszembe jutnak. Magyarország nem rossz hely, Aki akar, tanul, az tud boldogulni.
2023. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-nek.

Csak mondom neked:

Világon a legtöbb öngyilkosok száma Japánban, Dél-Koreában van.

2023. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2# ezek szerint te is szánalmas vagy.


nemtudom ha ennyire utáljátok a hazátokat rákért vagytok itt?

2023. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!