Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladhatom magam a rendőrségen...

Feladhatom magam a rendőrségen, ha látom, hogy rajta vagyok az eltűnt személyek listáján?

Figyelt kérdés
Napokon belül úgyis bekopogna az ajtón a rendőrség, megelőzhető ez a kellemetlenség, ha önként bemegyek az egyik rendőrségre és bejelentem hogy rajta vagyok az eltűnt személyek körözési listáján, de a tartózkodásomról nem akarok nyilatkozni, csak annyit akarok, hogy aki bejelentett, tudja hogy jól vagyok és nem kell értem aggódnia?

2023. máj. 31. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted. Ha nagykorú vagy és nem állsz gondnokság alatt akkor pont úgy ahogy leírtad.
2023. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, és nem vetne rám jó fényt a lakótársaim előtt, ha a rendőrség kopogtatna be hirtelen
2023. máj. 31. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így akkor mindenképpen beszéld le a rendőrséggel, az a biztos!
2023. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt kiadhatják, hogy melyik rendőrkapitányságon jelentem meg?
2023. máj. 31. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
0%
Igen.
2023. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hova mentél miután megszöktél? Egyből albérletbe?
2023. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!