Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon melyik helyet...

Magyarországon melyik helyet ajánlanátok a kezdő nudistáknak ? Olyan embernek aki nem volt még nudista strandon,de szeretne elmenni és megszokni a meztelenséget

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először a szabadban való meztelenséget érezd, idővel ez az érzés beléd ivódik és nem fog érdekelni az, hogy kin mi van vagy mi nincs.


Pl én alapon nem szeretek emberekkel lenni. Szóval nem maga a meztelenség zavar.


Az alkotásokhoz kellettek modellek is stb. Olyan természetes a meztelenség, mint a levegővétel részemről.


Viszont nincs annál jobb érzés, mint szabadon pucéran élvezni a vizet, partot, szabadban lenni minden nélkül.


Van egy kis hétvégi házunk a szőlősben, oda szoktunk kimenni. Sehol senki.


De a városban is kifekszek a teraszra, nem lát oda senki, mert magasan vagyunk és nincsenek szemben sem.


Meg van pár hely, birtok, ahol zavartalanul lehet élvezni.

2023. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most voltam elösször. Délegyházára látogattam ki. Nagyon tetszett. Végül is tök mindegy hogy ho a mész. Mindenhol meztelen leszel, meg a többiek is. Mindenhol kedvesek az emberek, de ha feltunően kukkolsz azt sehol sem szeretik.
2023. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"ha feltűnően kukkolsz".. egy nudista strandon nem az a lényeg hogy mindenki pucér? én nőként sose mernék elmenni mert mindenki rámmászna és rohadt kellemetlenül érezném magam, még a sima strandokat is kerülöm leginkább azért..
2023. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mászna rád senki. A sima strandon jobban megneznének.
2023. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!