Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanács talán vagyok ti mit...

Tanács talán vagyok ti mit tennétek ?

Figyelt kérdés
Van egy munka helyem ami régen nagyon jó volt haveri kapcsolat volt főnökkel most csináltam egy kis kárt de nem csak miatt volt. Hanem főnök is tudod róla még is rám akarja fogni. Napokban kaptam egy másik állás ajánlatot ami nem lenne annyira megterhelő és nem kéne hétvégén és ünnepnapon is és annyi benne hogy télen nem bizos hogy lenne benne meló (kamionos meló) de viszont 2 ezerrel keresnek kevesebbet de félek mert ahol vagyok szeretek lenni csak nagyon sokat kell menni! És itt külföld is van benne. Itt pedig helyben lennék. Bocsi helyesírásért fél magyar vagyok csak! Napok óta nem jutok semmire sem menni is akarok és nem is!

2023. jún. 5. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj az újra
2023. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!