Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lennétek öngyilk...

Hogyan és hol lennétek öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Az nem érdekel, hogy én soha nem lennék öngyilkos meg ilyenek, a legtöbben biztos elgondolkodtatok már ezen.
2010. okt. 11. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Szénmonoxid mérgezésben....
2010. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
úgy, hogy biztosan tudnám hogy meghalok. mert pl ha leugrok valahol nem halok meg(jobbesetbe), de lebénulok stb... szóval nem tudom:S
2010. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
hát én még sose gondolkoztam ezen. fogalmam sincs
2010. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom,legbiztosabb megoldás az ha túllövöm magam talán.Vagy nemtom,de ha már öngyi,akkor legalább tuti halál legyen...13/L
2010. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

milliónyi liliom közt szépen lassan örökre elaludni...:)

drámai lenne...:D

2010. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Egy erdő mélyén, a kedvenc zenémet hallgatva betolnák 3 doboz altatót, hogy soha ne keljek fel az "édes álomból"..
2010. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

utolsónak

elismerésem, én is valami ilyesmit gondoltam ki, csak én épp egy tetőre tettem a helyszínt

szerinted elég lenne 3 dobozzal?

2010. okt. 11. 18:03
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy gondolom, de mivel nincs tapasztalatom benne, nem vagyok benne biztos... :)
2010. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
á, te biztos nem lennél öngyilkos. erre megkérdezec, hány kell a sikerhez? :D
2010. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Gyáva lennék a brutáis módszerekhez, mint a lövés, vagy ugrás. Nem a nyilvánosság előtt, és nem olyan módon, hogy később a tv-ben mutogassák. Talán gyógyszertúladagolás, vagy valamilyen hasanló hatású szer. És annyit vennék be, hogy biztosra menjek, mert ha túlélném, az egész életemet diliházban tölthetném, az emberek már nem néznének rám úgy, mint előtte. A fulladás csúnya halál, vízihulla sem lennék. Előtte szó nélkül megölelném a szeretteimet, de úgy, hogy ne tudják meg, hogy mire készülök.

Ti mit tennétek utoljára, aznap?

2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!