Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lennétek öngyilk...

Hogyan és hol lennétek öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Az nem érdekel, hogy én soha nem lennék öngyilkos meg ilyenek, a legtöbben biztos elgondolkodtatok már ezen.
2010. okt. 11. 17:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a villamos tetejére ugornék,( azt nem tudom, hogy hogyan... ) és hozzáérnék ahoz a zsinórhoz, vagy mihez XD
2010. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 rebel174 ***** válasza:
Fejbe lonem magam sztem az a leghatasosabb.Az meg hogy hol az sok mindentol fugg azt nem tudom megmondani.
2010. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már akartam a 10 emeletes tetejéről leugrani, és nem régen sok sok xanaxot és rivotrilt bevenni...
2010. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Helló!

A gyógyszert hagyd a f@szba, egyrészt irdatlan mennyiséget kell bevenni mindegyikből, hogy biztos meghalj (olyan 100 darab körül), másrészt meg a gyógyszeres öngyilkossági kísérleteknél 3 dolog történhet:

1) Hamarabb elkezdesz hányni, minthogy bevennéd a szükséges mennyiséget.

2) Hamarabb kiütöd magad, minthogy bevennéd a szükséges mennyiséget.

3) Ha valahogy mégis sikerül bevenned, akkor izomgörcsök, hányás, légzési nehézségek, gyak. belefulladsz a saját hányásodba. Nem szép halál, és nem is gyors.

De a gyógyszeres öngyilkossági kísérleteknek csak 1,8%-a sikerül. Nem véletlenül.


Én az érfelvágást próbáltam, de az is sz@r, hiába használsz érzéstelenítőt, hiába tudod, hol kell vágni, a legélesebb penge sem vágja úgy, mint a kés a vajat, szóval nyiszálni kell magad 1000-rel, a sebet tovább mélyíteni, stb. Fizikailag nehéz levágni az artériáig.


Az akasztást is hagyd a pic.sába, mert megvan az esélye, hogy eltörik a nyakad, de leszakad a kötél ==> túléled, de örök életedre nyaktól lefelé béna leszel. Ugyanezért a magas épületekről ugrabugrálást is hanyagolnám a helyedben :P:P


Egyébként én kiötleteltem egy gyors és biztos módszert, viszont elég kellemetlen, de nem akarom megosztani senkivel, mert senkit nem akarok hozzásegíteni a halálhoz :P


Amúgy meg javaslom, hogy keress segítséget, veszteni nem veszthetsz semmit, hátha segít. Perpill én is pszichiátriai kezelés alatt állok, majd elválik mi lesz belőle :P

23/F

2010. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Én kiugranék egy repülőből egyszál öltönyben, át egy másik repülőbe, ahonnan aztán tovább ugranék egy házibuli medencéjébe. Ha már megkell halnom, haljak meg stílusosan :D
2010. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
vonat elé ugranék,esetleg felmásznék a Szabadság-hídra a turulmadárhoz és onnan ugranék le a betonra.
2011. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem lennék öngyilkos, mert nagy bűn Isten szemében, és néha úgy érzem, engem már csak Isten szeret, benne bízhatok. Sokszor elgondolkodtam ezen, és végül arra jutottam, hogy kiraknám FB-ra, MSN-re, stb re a Dope - My funeral című számot (Magyarul Temetésem) Írnék minden családtagomnak egy levelet, minden barátomnak, majd amikor bemennék az iskolába, majd az osztályterembe, magamba döfnék egy kést, és utolsó leheletemmel odamennék egy lányhoz, akit nagyon szeretek, (Őt nem érdeklem :,( ) és személyesen adnám oda neki a levelet, majd ott halnék meg.
2011. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Catlin válasza:

Az előző válaszadónak üzenem (ha jól adja ki nekem az időpontokat), hogy ez nagyon szép, tetszik :).

Egyébként már gondolkodtam benne... Talán gyilkos-öngyilkosságban ezzel elvéve az életét annak is aki ilyen helyzetbe sodort. De az nem lenne túl kivitelezhető. Kellene valami rejtett hely és az hogy elvihessem oda. Másrészt ha megölném őt nem biztos, hogy lenne erőm végezni magammal. De ha megtenném nem akarnám, hogy a szerint téves dolgokban higyjenek. Hogy talán még visszatérek. Valahogy eljuttatnám hozzájuk az információt, de rejtett helyen csinálnám, hogy ne tudjanak megmenteni (mármint ha lassú lenne a folyamat). Boldogan akarok meghalni. Nem akarok sírni. Eleget sírtam már. Talán a kedvenc zenémet hallgatva drámaian, csukott szemmel leugranék egy rohadt magas épületről. Az szép lenne. De hogy stílusos legyen egy 'SAJNÁLOM' feliratú táblát is felgyújtanék és azzal ugranék. Mindenki megjegyezné. Azt akarnám, hogy írjanak róla az újságokban, teli legyen vele a TV és mindenki arról beszéljen. Hátha végre abbahagynák a fiatal, gyenge lányok bántását és tovább gyengítését. Rengetegszer álmodtam azt, hogy meghalok. Talán olyan lenne mint egy álom. Egy morbid gyors álom...

Egyébként nem akarok meghalni. Mindig találok olyan dolgokat az életben amikért érdemes élni :). Senkit nem akarok lebeszélni, aki megakarja tenni. Előbb-utóbb úgyis elfogynak az indokok.

2016. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Én tudok egy módszert, de ez olyasmi, amire senki nem gondolna :D Pedig lettek így öngyilkosok elég sokan. Mégsem jutna eszébe szerintem itt egyikőtöknek sem. Szenvedés mentes. Talán nagyon rövid ideig tartana a szenvedés. 100% halál, nincs rá esély, hogy rosszul sikerüljön. Nem ilyen leugrásra meg fejbe lövésre kell gondolni. Ez annál sokkal nyugodtabb. Nagyon egyszerű, túl sok eszköz sem kell hozzá. Mikor öngyilkos akartam lenni régen, a szokásos módszereken gondolkodtam. De nem tettem meg. Jelenleg semmi okom rá, boldog vagyok. De ha egyszer újra megakarnék halni, így hogy ezt már ismerem, biztos ezt választanám. Leírni nem fogom, nem akarok senkinek sem ötletet adni :P
2021. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Babostejföl! Mi lenne az akasztás vagy vénába inekcio
2022. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!