Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom?

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Az iskolával elmentünk úszni.

Én nem tudok úszni, viszont a legjobb barátnőm tud.


A legjobb barátnőmet most hívjuk G-nek.


Az óra végén azt csináltunk amit akartunk, a medencén belül.


G odajött hozzám, megfogta a karomat, és elkezdett húzni.


Gondoltam oké, itt még leér a lábam, nem lesz semmi baj.


Aztán még két barátnőm odajött hozzánk, és 4-en mentünk tovább.


Ezt a két barátnőmet most hívjuk L-nek és Zs-nek.


Odáig mentünk, hogyha lábujj hegyen is álltam, akkor is az államig ért a víz.


Mondtam hogy forduljunk vissza.


G tovább ment, és húzott engem, L-t, és Zs-t is.


Nekem meg lebukott a fejem a víz alá, és elkezdtem fuldokolni.


Zs mondta hogy forduljunk vissza, hogy kimentsenek engem, hisz nem tudok úszni.


Zs próbált kihúzni minket, L pedig a medence széléhez akart irányítani minket, hogy ki tudjunk mászni a vízből.


Viszont G tovább húzott minket, én fuldokoltam, de a többiek tudtak úszni.


Végül engem a tanár mentett ki, L Zs és G pedig kiúsztak.


G az iskolához visszafele sétálva azt mondta hogy ez nagyon vicces volt.


Majdnem megfulladtam, szóval szerintem jogosan haragszom G-re, hisz ő akart elmenni a medence végéig (mert G ezt úszás végén bevallotta)



Egyébként én alacsony vagyok, szóval nem sokáig ért le a lábam.


Szerintetek jogosan haragszom?

Megbocsássak G-nek?



2023. jún. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fogja fel, hogy az amit csinált neked mekkora ijedtség vagy trauma volt, nem fogja érteni mi a problémád és miért vagy mérges. Mert az ő nézőpontjából csak játék volt, és akként is kezeli. Ezt érdemes megbeszélni.
2023. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jogosan haragszol, kiskoromban engem is dobtak be a mélyvízbe az idióta rokonaim. Azóta ha nem ér le a lábam a medence aljára, nem érzem jól magamat.
2023. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Auért azt szögezzük le, hogy vízbe fulladni nagyon nem vicces mutatvány, és talán a tanárnak is lehetett volna annyi esze, hogy ezt a pedagógia módszertanával élve a diákokkal megérteti. Persze ezért még jogosan haragszol, elhiszem, hogy ez nagyon rossz lehetett. Viszont mivel a barátnőid célja nem az volt, hogy bántsanak, illetve a lehetséges következményekkel sem voltak tisztában(vízbefulladás), így szerintem beszéljétek meg. Egy ilyen tanár pedig nem tanár, legfeljebb úszómester...
2023. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gina, Lilla, Zsófi?
2023. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy egy középhaladó pszihopatával van dolgod, és akkor nics miért megtárgyald vele a dolgot
2023. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es:

Gréta, Lili, Zsuzsi.

Mondjuk.


Vagy, mert én öreg vagyok: Gabi, Laura, Zsanett

2023. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyék a csajok
2023. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez felelőtlenség.Ha nem tudsz úszni,abból nekik nem szabad viccet csinálni.Sajnos ez lelki traumákhoz is vezethet.Jogos a haragod,de ezt meg kellene beszélnetek,hogy ilyet nem szabad csinálni.S nemcsak egymás közt.(a tanárral is).

Én sem tudok úszni,de nekem is van ilyen történetem egy osztálykirándulásról.Csak én a medence szélén ültem,amikor egyszer azt veszem észre,valamelyik társam belelökött a vízbe.Hirtelen azt sem tudtam,mi történik,de végül sikerült feljönnöm a víz felszínére.Azóta többször próbálkoztam,hogy megtanulok úszni,de eddig még nem sikerült.

2023. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan kategória, mint mikor a svéd cserediák Nils közel agyonveri a nem svéd osztálytársát, mert az milyen vicces.
2023. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!