Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségiken...

Emelt szóbeli érettségiken mennyi a bukási arány?

Figyelt kérdés
Szokásuk buktatni a tanulót ha tényleg semmit nem tud, vagy azért segítenek, hogy információkat húzzanak ki belőlünk?

2023. jún. 7. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem segítenek, csak hallgatnak. A végén kérdezhetnek.
2023. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Középérettségin szoktak kérdezni a tanárok, ha látják, hogy nagyon nem megy, és persze a végén.

De mivel az emelt érettségit idegen tanárok vezetik, ezért ők le se szarnak, meg se mukkannak. És sajnos igen, ők buktatnak is szépen.

2023. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanmár... ma voltam emeltezni bioszból, és nagyin aranyosak voltak. Igaz a nagy részét tudtam, de amit kihagytam, arra rákérdeztek. Illetve volt 2 kérdés, amit még csak nem is értettem, de az érettségiztető tanár még így is kihúzta belőlem a választ (úgy, hogy még most se teljesen értem, hogy mit mondtam :D). Szóval nem kell ezen aggódni, és mindenki más is azt mondta, hogy velük is teljesen rendesek voltak, segítettek egy csomót.

A bukási arányt nem tudom, biztosan előfordul olyan is, de a nagyrészt szeribtem átmennek a szóbelin.

2023. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En holnap megyek emelt bioszra de tavaly csináltam előrehozottan a kozep angolt és bár nekem nagyon jól sikerült hallottam olyanról aki megsem tudott szólalni és tényleg csak a kettesre ment, de nagyon kedves volt vele a tanárom (nem ebbe a suliba járt a srác, csak ujraerettsegizett) es kerdezgette, nagyon alap kérdéseket stb.


Mikor próbaerettsegi szóbeli volt nálunk akkor is előttem osztalytarsam 1 percig ha beszélt magától és a tanárom meg 10 percig kérdezgette, nem mondta hogy húzzon új tételt vagy bármi. Egyébként közben nem szólnak bele, csak a végén mikor már látják hogy befejezted a mondanivalodat, szoktak is kérdezni hogy ennyi volt vagy akarsz e még beszélni.

2023. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!