Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A telefonom felhívta a zsebemb...

A telefonom felhívta a zsebemben a 112-t. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Zsebemben volt a telefon és mikor elővettem azt vettem éstre hogy hívott a 112, előtte pedig én hívtam.


Visszahívjam őket hogy nincs semmi bajom?

Ilyenkor kapok valamilyen bírságot?



2023. jún. 8. 09:13
 1/5 anonim válasza:
Naponta tucatnyi ilyen hívást kapnak, rutinosan intézik. Ha nem hallanak kiabálást, lövöldözést, elhaló suttogást, akkor rájönnek hogy zsebből ment a hívás, és nyugtázzák.
2023. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még ilyen is van:


[link]

2023. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én visszahívtam őket, hogy elnézést kérek, nincs semmi gond, csak a telefonom élt önálló életet a zsebemben! Érzékeny búcsú!

-Igazából azért küldtem visszajelzést, hogy baj sincs és hogy nem is szórakoztam!

2023. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Volt egy időszak, amikor velem is előfordult, nem is egyszer. Sokszor csak azért vettem észre, mert visszahívtak. Gondot nem csinálnak belőle, de van gesztus értéke, ha jelzed, hogy véletlen volt. Mindenesetre kellemetlen, azóta ügyelek rá, hogy kijelzővel kifelé tegyem zsebre a telefont.
2023. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd át a telefonod beállításait.

[link]

Válts hívási módszert stb

márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!